Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy warto mieć kamerzystę na ślub?
27-02-2018, 14:08
Czy warto mieć kamerzystę na ślub?
Czy warto? Czy sam fotograf nie wystarczy? Obszerny post na ten temat poniżej:
Why wedding videographer is indispensable for Your Wedding?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
27-02-2018, 22:46
RE: Czy warto mieć kamerzystę na ślub?
Oczywiście, że warto! Kamerzysta to jedna z obowiązkowych osób na weselu. Nie wyobrażam sobie wspomnień weselnych bez filmiki z wesela. Ja ofert szukam na stronie filmowanie-wesel.pl Zostawiam Wam link, bo może coś Wam w tej kwestii się przyda. Zerknijcie sobie.
28-02-2018, 18:22
Moim zdaniem jak najbardziej. U nas zdjęcia pstrykała jedna zaproszona para, kilka filmików też nagrali, ale to jednak nie to samo co osobny fotograf i kamerzysta. To piękne , przeglądać tak ważną pamiątkę jak film, można się pośmiać, rozczulić, pokomentować.. Jeśli będziemy brać ślub kościelny, nie obędzie się bez obu panów. I wybierzemy ich za pośrednictwem portalu fotografia-slubna.pl, znany jest w naszej rodzinie .
28-02-2018, 18:23
Moim zdaniem warto. Tylko dobrego kamerzystę, a nie pierwszego lepszego z ulicy.
02-11-2018, 15:31
Jasne, że warto. Pamiątka z dniu ślubu w formie filmu to coś niesamowitego. Mam znajomego, ktory jest kamerzystą i jest naprawdę bardzo rozchwytywany. Ostatnio wspólnie wybieraliśmy drona Smile Ostatecznie postawił na sprzęt bardzo wysokiej jakości, a mianowicie na https://flyandfilm.pl/category/produkty-mavic . Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć pierwsze efekty jego pracy.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości