Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oczyszczacz powietrza
23-02-2018, 13:40
Oczyszczacz powietrza
Panowie, żona nalega na oczyszczacz w domu,bo mi kicha i prycha i cierpi na chroniczne migreny przez smog. Jakie urządzenie byście mi polecili? Tylko proszę takie nie za kilka tysięcy, raczej tak budżetowo grunt by spełniał swoją funkcję
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
25-02-2018, 12:29
RE: Oczyszczacz powietrza
Nie no, te za kilka tysięcy są przesadzone. Elektroniki w nich pełno, a przecież tu chodzi o te podstawowe funkcje czyli wyłapywanie pyłów ze smogu PM2.5 i PM10. Ja brałem jakoś miesiąc temu Klartę wersję Black, tutaj masz wypisaną całą specyfikacją - https://klarta.pl/ . Od strony użytkowej muszę pochwalić, bo sprawdza się wyśmienicie, zanieczyszczenia usuwa w kilkanaście minut i obsługuję całą moją kawalerkę (35m2)
26-02-2018, 22:56
Też myślałam nad zakupem takiego urządzenia, ale nie mogę znaleźć nic godnego uwagi w internecie więc czekam na propozycje tutaj Big Grin
27-06-2018, 07:44
Również postanowiliśmy się ostatnio zdecydować na oczyszczacz powietrza. Niestety ale mieszkam w okolicy, w której jest dość duże zanieczyszczenie powietrza w okresie grzewczym od jesieni do wiosny. Niby to nie dociera do domu , jednak teraz czuję,że powietrze we wnętrzach jest o wiele zdrowsze i lepsze. Oczyszczacz kupowaliśmy tutaj www.topowe-agd.pl Myślę, że osoby zainteresowane zakupem oczyszczacza, powinny przejrzeć oferty.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości