Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymiana łozyska w pralce Candy CE 621t problem !!!
09-04-2013, 21:15
RE: Wymiana łozyska w pralce Candy CE 621t problem !!!
jesli chodzi o wd40 to dokladnie mi chodzi o to aby psiknac w miesjce lozyska aby puscilo, jutro o 8 chce jechac po nowe lozysko a dalej nie wiem jakie bo nie umiem go wyciagnac
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
10-04-2013, 15:27
a to tak WD40 do tego się nada, łożysko musisz wybić

bla bla bla - bo wiadomość jest za krótka

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
10-04-2013, 17:03
gdzie powinna isc woda ? bo kurde za cholere nie umiem znalesc wejscia pierw do zbiorniczka gdzie sie wlewa plyn ?
11-04-2013, 00:07
Witam i jak tam wymiana łożyska,
oj mój pierwszy raz był podobny tylko że ja kupiłem dwa takie same,
ale do rzeczy,http://www.youtube.com/watch?v=JGmwLB4Y1Ow
ten filmik mi bardzo pomógł
nie należy rozbierac całej pralki a taki też miałem zamiar ze zdjęcia jakie widziałem w łazience wnioskuję ze wyjąłeś bęben górą,
po przechyleniu pralki do przodu od strony drzwiczek na dole od spodu znaczy się powinny byc śruby po których odkręceniu cały panel z drzwiczkami podnosi się albo opuszcza i wyskakuje z zatrzasków.
Ten plastik w bębnie od wewnętrznej strony to simering też do wymiany
grzałka do czyszczenia wygotowac w wodzie z dodatkiem kwasku cytrynowego można dodac ocet ale ostrzegam strasznie cuchnie ,
ważna sprawa to dokręcenie obciążnika na dole i konieczny przegląd po pierwszym praniu śruby mocującej koło napędowy no i obciążników,
pozdrawiam
11-04-2013, 13:07
Wszystko jest cacy po praniu.

Mam jeden problem tylko z zamontowaniem przycisku do otwierania drzwi. nie pamietam jak bym wkrecony plastki i czy ten stelarz blaszany siedzial gdzies sztywno.

Juz mam dosc bo nie mam pojecia

Pozniej filmik obrazujący http://www.youtube.com/watch?v=ZpnGjNmcg...e=youtu.be
12-04-2013, 20:53
(09-04-2013 19:31)kondzio-93 napisał(a):  polecam użyć tawot.

Towot. Tawot to błąd.
17-01-2016, 23:44
Mam pytanie, jako nowicjusz na forum do mądrzejszych od siebie... Kiedyś wymieniałem łożysko w pralce i nie było problemu, obecnie też chciałem tak zrobić, ale okazało się, że bęben jest w nierozbieralnym zbiorniku i praktycznie został tylko serwis... zadzwoniłem do autoryzowanego, to okazało się, że taniej będzie poszukać jakąś pralkę w promocji niż naprawiać w serwisie. Na jednym z for spotkałem się z informacją, że gościu przeciął zbiornik, wymienił łożysko po czym skleił go silikonem... Pod wpisem były negatywne odpowiedzi bo kolejny przy okazji uszkodził grzałkę, a kolejny "wykonał" naprawę poprawnie, ale po gotowaniu pralka zaczęła ciec... więc pomysł może i dobry, ale wykonanie i rezultat ryzykowne...Przy okazji znalazłem adres z możliwością naprawy opisaną na stronie wymianalozysk.pl Rożnica znaczna, bo zbiornik plastikowy jest spawany... i tu niestety powstaje pytanie, stosowaliście może tego typu metodę? Bo spawać plastiku w domu nie będę (ani sprzętu ani umiejętności) ale zastanawiam się jak zachowuje się zbiornik po tego rodzaju naprawie jak dostanie 95 st Celsjusza... Macie jakieś doświadczenia w tym zakresie?
11-09-2021, 11:18
Ja już w ogóle nie mam pomysłu na naprawę tego samochodu. Może macie mi coś konretnego do polecenia?
11-09-2021, 11:18
Może brakuje odpowiedniego materiału? Jeśli tak, to polecam sprawdzić simeringi do uszczelniania technicznego, które znajdziecie w ofercie https://powerrubber.com/kat/simeringi/ , bo uważam, że to najlepsze rozwiązanie do napraw tego typu. Wiem, że w warsztatach coś takiego jak najbardziej jest stosowane.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości