Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elektryk
01-02-2018, 16:01
Elektryk
Ja ze swojej strony polecę innego elektryka, sprawdzonego, który robił u mnie w mieszkaniu generalny remont instalacji. To firma Anluks ze Szczecina (wszystkie namiary znajdziecie tutaj kontakt : http://anluks.pl/kontakt). Cały remont został przeprowadzony bezbłędnie i w terminie, co nie jest normą niestety. Budynek stary, stara, aluminiowa jeszcze instalacja, więc wszystko było do wymiany. Nowy podział na strefy, nowe bezpieczniki i zabezpieczenia. Wszystko wg. nowoczesnych standardów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-02-2018, 16:56
RE: Elektryk
Sprawdzę ten namiar. A powiedz mi, czy ten elektryk założy mi przekaźniki kontroli faz w mniejszym zakładzie produkcyjnym? Właśnie na takiej usłudze mi zależy, dodatkowo na sprawdzeniu całej instalacji. Jeśli elektryk się sprawdzi, niewykluczone, że nawiążę stałą współpracę. Wiesz jak to jest, przy linii produkcyjnej bardzo często coś nawala...
27-03-2018, 17:49
Instalacja elektryczna nie jest sprawą łat i chyba lepiej jak skorzystamy z pomocy dobrego profesjonalisty. Na pewno tutaj http://anluks.pl/firma uda Ci się znaleźć dobrych specjalistów. Zobacz jakie wykonali realizacje. Naprawde warto skorzystać z ich usług
11-08-2018, 11:01
A czy ktoś z was może już kupował w sklepie zpradem.pl? Muszę kupić na plac budowy kilka artykułów, które są niezbędne do instalacji elektrycznej. Zastanawiam się czy przykładowo wybrać kabel energetyczny xruhakxs 1x240 tu będzie odpowiedni. Czy rozglądnąć się za innym modelem? Jakie kable powinienem kupić jeszcze?
13-07-2022, 09:50
Hej, a czy z kolei ktoś z Was wie, jak wygląda zmiana sprzedawcy energii ? Obecne ceny prądu są kosmiczne, więc myślałem nad zmianą dostawcy, a widziałem, że Enea ma ciekawą ofertę.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości