Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kredyt dla firmy
12-02-2019, 11:17
RE: Kredyt dla firmy
Kredyt dla firmy to często bardzo skuteczne rozwiązanie w kwestii finansowania działalności firmy, ale warto pamiętać, że wcale nie jedyne. Są również alternatywy, o których warto pamiętać – między którymi znajduje się chociażby faktoring. Ma on szczególnie duży potencjał, jeżeli w firmie gotówka często jest, ale niedostępna, bo zamrożona w formie faktur. Tutaj: https://www.monevia.pl/faktoring-praktyce-czym-polega/ można sobie poczytać, na czym dokładnie to polega i przekonać się o potencjale takiego rozwiązania Smile.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-02-2019, 17:26
Miałem pomysł na własny biznes, jednak brakowało mi pieniędzy, abym mógł wystartowac zgodnie z moim planem. Znajomy polecił mi ostatnio oferte pożyczki dla firm www.aasadlabiznesu.pl , z której skorzystałem i jestem bardzo zadowolony. Sam wybrałem ilośc rat, mogłem sprawdzic na bieżąco całkowity koszt pozyczki .
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
14-02-2019, 08:54
Szukając w Habza Finanse kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych widziałam, że mają również kredyty dla firm. Proponuję porozmawiać z jednym z wielu doradców. Bardzo rzetelnie przedstawiają wszystkie warunki, odpowiadają cierpliwie na wszystkie zadawane pytania. Namiar dostałam od znajomych, podobno dobre warunki tu mają.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości