Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczka w banku czy parabanku?
16-01-2018, 20:01
Pożyczka w banku czy parabanku?
Co lepsze, pożyczka w banku czy innej instytucji finansowej? Skoro najlepsze są pożyczki bankowe, to czemu parabanki zyskują na zainteresowaniu?

Nawet najnormalniejszy człowiek zaledwie wisi na śliskim sznurze normalności. Obwody normalności wbudowano w ludzkie zwierzę wyjątkowo niedbale.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-01-2018, 12:29
RE: Pożyczka w banku czy parabanku?
Według mnie nie powinieneś brać żadnej pożyczki.

03-02-2018, 12:08
Myślę że parabanki są tak popularne bo w żaden sposób nie trzeba się "starać" o tą pożyczkę - chcesz =masz.
08-04-2018, 18:35
Świetnym rozwiązaniem jest również pożyczka Concash.pl, która jest pożyczką prywatną. Niewątpliwą jej zaletą jest fakt, że jest nisko oprocentowana, a jej spłatę można rozłożyć nawet na kilka lat (serwis znacznie upraszcza jej uzyskanie, gdyż łączy inwestorów z pożyczkobiorcami).
09-04-2018, 17:53
Na takie tematy można dyskutować bez przerwy. W końcu każdy z nas może mieć inne doświadczenia.

Może wszystkie smoki w naszym życiu są księżniczkami, które czekają, abyśmy choć raz postąpili pięknie i odważnie.
10-04-2018, 19:55
Czy w banku czy parabanku i tak trzeba spłacić więc bez różnicy
20-08-2018, 18:35
Ale w banku nie masz co liczyć na kredyt dla zadłużonych a parabanki s a chętne i do takich pożyczek, bez zbędnych formalności. To ich przewaga.
29-08-2018, 22:52
Czytając właśnie o kredytach trafiłem na ciekawy artykuł -> https://www.pozyczki-pozabankowe.pl/zadl...ankowe.asp odnośnie tego, że zadłużonego lepiej restruktyryzować niż zaciągać pożyczki bankowe.. czy tak jest faktycznie? I czy ludzie się do tego stosują? Poczytajcie artykuł. Smile
02-09-2018, 11:41
Nigdy w parabanku, pod żadnym pozorem. Później są przeróżne cyrki, które trzeba odkręcać. Najlepiej wziąć kredyt w zwykłym banku, np w getinbanku - bardzo fajne warunki, czy to kredyt zwykły, gotówkowy czy kredyty dla firm - https://www.getinbank.pl/firmy/kredyty/k...,2229.html
20-09-2018, 18:32
Odpowiedź dla mnie jest jednoznaczna. Jeśli w banku Raiffeisen można dostać pożyczkę z rrso 2,88% i można ją spłacać prze 2 lata to ja się pytam kto mi da taką chwilówkę.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości