Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prezent dla brata
02-03-2018, 12:01
RE: Prezent dla brata
Jeżeli Twój brat interesuje się nowoczesną technologią, to z pewnością zainteresują go także inteligentne instalacje możliwe do wdrożenia w jego własnym domu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-03-2018, 23:54
Mój bratanek ma dopiero 9 lat i zastanawiam się czy wybiorę coś z asortymentu sklepu http://www.entliczek.pl ? Czy raczej nie powinnam go traktować jak dziecko i taki chłopak potrzebuje już czegoś " męskiego"? Big Grin
18-03-2018, 13:35
Mój brat w przyszłym miesiącu kończy już 11 lat i niestety nie wiem co mu kupić na urodziny. Myślicie, że jakaś zabawka będzie dobrym pomysłem? Jakie mogą być zabawki dla młodzieży? Nie wiem kompletnie czym obecna młodzież się bawi Huh
20-03-2018, 16:36
Każdy z nas ucieszy się z czegoś innego, wiec ciężko mówić o prezentach, ale ja osobiście bardzo ucieszyłbym się z zestawu talerzy https://zasmakujradosci.pl/talerze. Może to dziwne, że mężczyzna chciałby dostać talerze, ale hobbistycznie zajmuję się gotowaniem i sprawia mi ogromna przyjemność podawanie jedzenia na ładnych naczyniach. W szczególności, gdy są tak pięknie zdobione jak te powyżej.
22-03-2018, 22:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2018 22:27 przez witek695.)
Może takie klocki https://achdzieciaki.pl/klocki-26 będą ciekawym prezentem dla małego majsterkowicza. Dzieci lubią bawić się czymś takim, bo z klocków można stworzyć różne elementy, za każdym razem można bawić się w coś innego. Klocki to też fajna zabaw dla całej rodziny, bo nic nie stoi na przeszkodzie, aby wspólnie z dzieckiem coś stworzyć. To bardzo proste.
23-03-2018, 22:18
Rzeczywiście świetny, oryginalny pomysł może kupie takie swojemu braciszkowi Big Grin
23-03-2018, 23:04
Dzięki za polecenie tego sklepu bo właśnie szukałem czegoś takiego Big Grin
24-03-2018, 17:38
Ja zawsze zastanawiam się co dana osoba lubi, czym się interesuje i wtedy szukam jakiegoś prezentu Smile

Witam, polecam bezglutenowe krakersy
25-03-2018, 10:49
Mój brat ma swój ukochany klub piłkarski, więc z prezentami nie ma problemu, albo bilety na mecze albo gadżety Big Grin
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości