Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom i urzadzanie
10-01-2018, 19:30
Dom i urzadzanie
Urządzanie domu , mieszkania, czy biura jest dla mnie prawdziwną przyjemnością. Lubie dbać o takie rzeczy i zajmować się dekoracją. Pomagam też znajomym urządzać mieszkania. Dla mnie fajnymi dekoracjami są kwiaty, nie każdy ma czas na dbanie o nie więc sztuczne-rosliny.pl są najlepszym rozwiązaniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
12-01-2018, 08:58
RE: Dom i urzadzanie
To prawda, ale pamiętaj o tym, że każdy może mieć inne zdanie. Osobiście wolę nie polecać nikomu nie polecać gotowych rozwiązań, bo różnie to jest przyjmowane. Moim zdaniem najlepsze porady budowlane w tym i innych tematach są właśnie na tym blogu. Dowiedziałem się wiele o dekorowaniu wnętrz dzięki niemu.
12-01-2018, 18:58
Urządzić dom fakt faktem można samemu, jednak jeśli chodzi o budowę to jednak nie mając o tym pojęcia nie podjęłabym się takie wyzwania. Moi rodzice całkiem niedawno zarezerwowali dom na osiedlu Pasieki > http://pasieki-komorniki.pl/ i są bardzo zadowoleni. Mama mówiła, że pomieszczenia zaprojektowano w sposób funkcjonalny i przestrzenny, dlatego nie musi się trudzić z urządzaniem wnętrza domu.
19-01-2018, 17:57
Urządzanie domu dla siebie jest super, natomiast ciężko jest to zrobić dla kogoś nie znając jego nawyków.
22-01-2018, 13:44
Mi podobają się w mieszkaniach schody Zobaczie tu http://www.schodyjaszczuk.pl/galeria/schody-na-beton/
Proponuję zobaczyć galerie by przekonać się jak ładnie wyglądają schody drewniane kładzone na beton. Do wykonania schodów na beton urzywa się drewna wysokiej jakości krajowego jesionu lub dębu. Jest tez możliwość skorzystania z drewna egzotycznego dostępnego na naszym rynku.
22-01-2018, 17:24
Mi tam nie podobają się sztuczne rośliny i nie kupiłbym takich do swojego mieszkania ;P
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości