Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
regały na opony
30-12-2017, 19:01 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2018 18:31 przez vikq109.)
regały na opony
Czy ktoś z was posiada w swoim warsztacie/garażu regał na opony ? Mój mąż się zastanawia, aby zakupić taki regał na zamowienie. Bardzo dużo opon leży u nas na ziemi, w końcu trzeba zrobić z tym porządek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-12-2017, 22:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-12-2017 22:57 przez Wieala.)
RE: regały na opony
Lepiej jak leżą na ziemi, niż na tych regałach. Po paru miesiącach mogą zrobić się kwadratowe :-)
Jeśli nie chcesz mieć trwałych odkształceń bieżnika, to nigdy nie przechowuj opon w pozycji pionowej, chyba że w ten sposób.

02-01-2018, 17:33
Jestem tego samego zdania co kolega. A jak nie masz miejsca to u znajomego skladuj za flaszke.
02-03-2018, 15:22
Mój mąż używa regałów zaczepowych do przechowywania opon. Świetnie się sprawdzają. Ma dokładnie stąd: http://www.met-baj.com.pl/oferta/9,kategoria.html. Pamiętam, że bardzo je chwalił za łatwy montaż i demontaż.
18-03-2018, 12:04
A ja jednak uważam ze regały to dobre rozwiązanie. Znalazłem taka ofertę http://www.e-regaly.pl/pol_m_Regaly-maga...-1720.html Regały skręcane i wciskane. Samemu się decyduje o ilości półek , ich nośności i rodzaju. Te regały sprawdzaja się nie tylko w garażach, ale i piwnicach czy magazynach.
19-03-2018, 09:46
Information RE: regały na opony
Z własnego doświadczenia wiem, że regały stricte pod opony samochodowe przydają się doskonale, ale raczej w przypadku warsztatów samochodowych, czy wulkanizacyjnych. Jeśli ma ktoś jakieś opony w garażu, czy piwnicy, to już lepiej jak zainwestuje w solidne półki siatkowe, które bardzo łatwo się montuje i które posiadają spory udźwig. Jeśli więc ktoś z jakiegoś powodu pozbędzie się opon, to będzie mógł takie półki wykorzystać do przechowywania innych przedmiotów.

"Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec."
19-03-2018, 19:02
Regały na opony są bardzo przydatne. Mam mały garaż, w którym już prawie nic się nie mieści. Ostatnio wzięłam się za porządki wraz z mężem i wpadliśmy na pomysł zakupienia owych regałów. Od razu da się przejść i jest więcej miejsca na inne rzeczy z mieszkania.

oczyszczanie twarzy
20-03-2018, 11:42
Mój mąż trzyma opony na takich specjalnych hakach w garażu, wygląda to całkiem fajnie i wszystko jest czyste Smile
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości