Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dbanie o rośliny zimą
19-12-2017, 18:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-12-2017 18:40 przez Modliszka.)
Dbanie o rośliny zimą
Nie każdy ma rękę do roślin i czasami warto zaczerpnąć trochę wiedzy by dowiedzieć się jak o nie odpowiednio dbać. Mi udało sie trafić na tego bloga https://sklepdlaogrodu.pl/pl/blog i tam znalazłam kilka fajnych informacji na temat roślin. Teraz dbanie o nie jest dużo łatwiejsze,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-12-2017, 15:33
RE: Dbanie o rośliny zimą
Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

mój cień też płacze
08-01-2018, 21:39
również wiele czytam na temat upraw, ponieważ tylko z pozoru to łatwa rzecz. dowiedziałem się m.in. że warto stosować środki ochrony roślin od https://www.syngenta.pl/ , które zapobiegają różnego rodzaju chorobom i wspomagają wzrost
15-02-2018, 14:52
Sama zastanawiam się nad różnymi opcjami. agrotkanina jest podobno świetna, ponieważ pełni wiele funkcji - od ochrony przed chwastami, przymrozkami czy wiatrem po usprawnianie rozwoju różnych roślin. Co o tym myślicie ? Stosował ktoś może? Myślę, że idealnie nadałaby się na zimę, ale także w okresie wiosenny - a za tak niewielką cenę naprawdę warto !
16-02-2018, 13:11
(15-02-2018 14:52)Majsterkowiczka napisał(a):  Sama zastanawiam się nad różnymi opcjami. agrotkanina jest podobno świetna, ponieważ pełni wiele funkcji - od ochrony przed chwastami, przymrozkami czy wiatrem po usprawnianie rozwoju różnych roślin. Co o tym myślicie ? Stosował ktoś może? Myślę, że idealnie nadałaby się na zimę, ale także w okresie wiosenny - a za tak niewielką cenę naprawdę warto !

Super, dzięki za wszystkie porady Smile

planer
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości