Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie witaminy przyjmować?
11-12-2017, 16:23
Jakie witaminy przyjmować?
Mi podoba się, że są produkty, które są dedykowane tylko Paniom. Przykładem są te zioła: http://biowitalni.pl/76-kobieta . Sa tam np. zioła na menopauzę, preparaty pomocne przy bolesnych mieszączkach i regulujące funkcje rozrodcze. Tak, by każda Pani mogła znaleźć mieszankę idealną dla swojego ciała. Co Wy sądzicie o takich ziołach? Polecacie jakieś produkty, które warto przyjmować?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
11-12-2017, 16:31
RE: Jakie witaminy przyjmować?
Jeśli takie produkty na kogoś działają, to niech je sobie stosuje Wink A tak przy okazji zioła to nie witaminy... Rolleyes

http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.
11-12-2017, 16:57
No to prawda, ale witaminy tez pomagają. Więc wydaje mi się że i zioła i witaminy pomogą.
____
skutery inwalidzkie
19-12-2017, 22:19
Jeśli bierzemy coś na konkretny problem to powinno pomóc. Jakiś czas temu miałem problemy związane z przemęczeniem i osłabieniem spowodowanym nawałem pracy i jak zacząłem pić Biovital to szybko zauważyłem poprawę. Żona mi podsunęła bo ja nie jestem częstym gościem apteki, nie choruję raczej i nic z własnej inicjatywy nie łykam. Ale ten tonik nie powiem naprawdę warto zakupić, szczególnie jesienią zimą żeby się dodatkowo wzmocnić i dodać sobie energii. Słońca mamy mało to człowiek gorzej funkcjonuje, ja tak przynajmniej mam, zimą moja wydajność spada o połowę z porównaniu z latem. Ale może teraz będzie inaczej Smile
20-12-2017, 10:44
Po co brać jakieś tabletki? Wystarczy jeść wystarczającą ilość warzyw i owoców i nie będzie trzeba przyjmować dodatkowo witamin Smile
29-12-2017, 17:02
(20-12-2017 10:44)KamIL_ napisał(a):  Po co brać jakieś tabletki? Wystarczy jeść wystarczającą ilość warzyw i owoców i nie będzie trzeba przyjmować dodatkowo witamin Smile

Tak racja, w większości przypadków działa Twój sposób szczególnie jak jesteś bardzo młody. Ale z czasem niestety nawet super dieta nie jest wystarczająca, szczególnie że nie oszukujmy się jakość tych warzyw i owoców jest coraz gorsza, więcej w nich chemii niż witamin. Jak pisałem - ja też zwolennikiem tabletek z wszystkimi możliwymi witaminami i minerałami nie jestem tak Biovital polecam bo widzę po sobie że pomaga. I skład ma prosty i krótki.
29-12-2017, 22:53
teraz najlepiej wit D3 bo brakuje slonca ! sam mam brak tej niezbednej witaminki

Miłość daje zdrowie duchowe, radość, spełnienie i rozwój duchowy.
01-01-2018, 20:54
Witaminy młodości są trzy: A, E i C. Każda z nich, dostarczona organizmowi w odpowiednich dawkach, stwarza szansę na dłuższe i zdrowsze życie.

ARPwave
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-01-2018, 15:39
Ja przyjmuje magnez +witamine b6 i do tego jakieś tabletki ktore zawieraja kompleks witamin od A do Z jakiś Vigor+ czy coś tam.
04-01-2018, 16:11
Polecam wybrać się do specjalisty który bo zbadaniu naszego organizmu wyznaczy nasze potrzeby na konkretne witaminy i suplementy Wink nie ma co bawić się ze swoim zdrowiem i ryzykować
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości