Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
domy Warszawa
09-11-2017, 14:22
domy Warszawa
Chciałabym polecić świetnie miejsce do zamieszkania w Warszawie. Chodzi mi o osiedle domy wilanów położone jest w urokliwym Parku Natolińskim. Dodatkową zaletą domów w Wilanowie jest całodobowy monitoring, dzięki niemu Ty i twoja rodzina będziecie bezpieczni. Polecam Smile
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
21-12-2017, 00:47
RE: domy Warszawa
Mi się marzy zamieszkać w Wilanowie, w sumie wspólnie z żoną podjęliśmy decyzję o przeprowadzce z przedmieścia do miasta. Z tym, że my weźmiemy coś z rynku wtórnego. Już się kontaktowaliśmy z agentem nieruchomości Eugeniuszem Jaworskim, mówił nam że ma kilka propozycji dla nas i jeszcze przed świętami idziemy je obejrzeć. Muszę przyznać, że dobrze się z nim współpracuje, jest konkretny i zna się na rzeczy. Jakbyś potrzebował namiaru to zostawiam numer telefonu 603 195 624 , można też się przejść na ul. Klimczaka 17
Znajdź wszystkie posty użytkownika
16-02-2018, 19:55
Też zdecydowaliśmy się na rynek wtórny. Mieszkanie pomaga na znaleźć firma http://www.per-modum.pl/ która zarządza wieloma warszawskimi osiedlami. Dotąd obejrzeliśmy kilka ciekawych ofert ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła.
17-02-2018, 16:48
Moim zdaniem jest to jak najbardziej dobry pomysł, pozdrawiam!
07-08-2018, 05:57
Kilka lat temu marzyłam o kupnie domu w Warszawie, teraz marzy mi się spokój, cisza, ładne otoczenie, duzo zieleni i z tegow względu postanowiłam kupić dom w Sopocie. Juz nawet upatrzyłam sobie dom, który znalazłam na stronie znajdującej się pod tym adresem http://www.russjan.com/sopot-domy,16,pl.html . Właściciele sa o tym poinformowani i czekają na decyzje banku w sprawie kredytu, która mam nadzieje nastąpi bardzo szybko.
09-08-2018, 12:51
A powiedzcie mi czy tam na osiedlach teren jest zadbany ? Czy są stojaki na rowery, bo często ich nie ma a rowery leżą na chodnikach, nawet ławki są stare i popsute. Jakoś nie dbają o wygląd, a to przecież podstawa. My jak kupowaliśmy mieszkanie to też nie było ławek, koszy na śmieci, od niedawna zajmuje się małą architekturą firma Komserwis http://www.komserwis.pl/ no i teraz wszystko zaczyna ładnie wyglądać.
14-08-2018, 14:01
Ja rozglądam się za segmentem w Grodzisku Mazowieckim. Mieszka tutaj połowa mojej rodziny, z którą chcę być blisko. Największe wrażenie zrobił na mnie segment Grodzisk Mazowiecki firmy Makbud. Ten segment jest nie tylko w bardzo atrakcyjnej okolicy, ale także pozytywnie wyróżnia się na tle pozostałych segmentów z Grodziska Mazowieckiego.
21-08-2018, 16:21
Jeśli już taki dom będziecie mieli, to ja od razu polecam instalacje cctv warszawa czy po prostu monitoring, który zostanie dla nas zaprojektowany tak, aby był bardzo indywidualną wersją i aby było chronione to wszystko, co trzeba. Instalacje cctv - warszawa warto też szukać w najlepszych firmach.
27-09-2018, 11:10
Domy są dość drogie, ja myślałam raczej o niedrogim mieszkaniu na osiedlu Warszawa przy al. Jerozolimskich, cena za m2 tam jest jak na stolicę bardzo atrakcyjna a lokalizacja całkiem niezła
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości