Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór okien i rolet do domu
12-02-2018, 09:12
RE: Wybór okien i rolet do domu
Wybór okien do domu nie jest taki łatwy, jak się wydaje. Jest wielu sympatyków okien PCV, inn nadal chcą w domu drewna.. Szczerze mówiąc, ta druga wersja wydaje mi się o wiele bardziej klimatyczna. Teraz nie maluje się takich okien, więc farba się tak nie łuszczy. Podobają mi się realizacje producenta okien drewnianych http://www.oknostol.com.pl/pl/okna-skrzynkowe/11/ i to w takich i bardziej klasycznych modelach bym wybierał. PCV nie mają tego wnętrza, wyjątkowości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-02-2018, 11:28
Jeśli chodzi o rolety, to wybór obecnie jest bardzo duży. Zależy co komu się podoba. Wydaje mi się, że fajnym rozwiązaniem będą rolety "dzień i noc".

Pnącza, byliny, krzewy, iglaki - ogrody marzeń.
18-02-2018, 16:38
Myślę, że wybór materiału ramy powinien zależeć od ogólnego stylu domu, wystroju wnętrza i naszego gustu. Ale rzeczywiście, tez jestem zwolenniczką okien drewnianych Smile Bardzo dobrze pasują do nich karnisze metalowe Smile Polecam sklep rolety.eu ze względu na bogaty wybór, ale też na bardzo atrakcyjne ceny produktów i wysoką jakość. Przy zamówieniach powyżej 300 złotych oferują też darmową dostawę.
28-02-2018, 20:44
Wiedziałam, że czeka mnie trudne zadanie w tym wyborem okien. Dzieki za podpowiedzi, po przeczytaniu ich zgadzam się z jedną z wypowiedzi, że jednak warto zainwestować w sprawdzonych producentów. Pierwsze swe kroki pokieruje do Oknoplasu już na ich stronie wyszukałam przedstawiciela najbliżej mej okolicy. Sprawdzę w Sampre ich ofertę i zasięgnę opinii również sprzedawców. Wówczas chyba łatwiej będzie podjąć decyzję.
03-04-2018, 13:36
(28-02-2018 20:44)Alina napisał(a):  Wiedziałam, że czeka mnie trudne zadanie w tym wyborem okien. Dzieki za podpowiedzi, po przeczytaniu ich zgadzam się z jedną z wypowiedzi, że jednak warto zainwestować w sprawdzonych producentów. Pierwsze swe kroki pokieruje do Oknoplasu już na ich stronie wyszukałam przedstawiciela najbliżej mej okolicy. Sprawdzę w Sampre ich ofertę i zasięgnę opinii również sprzedawców. Wówczas chyba łatwiej będzie podjąć decyzję.

No na stronie Oknoplastu mają całkiem fajną wyszukiwarkę swoich partnerów. A samo Sampre z tego co pamiętam ma odpowiednie certyfikaty od Oknoplastu, więc braku wiedzy raczej nie będzie Wink
10-04-2018, 12:05
Czy na okna dachowe dajecie jakieś rolety lub coś w tym stylu? Wiadomo, że chodzi tutaj głównie o ochronę przed słońcem, więc zależałoby mi na tym. Jeśli macie jakieś fajne propozycje to czekam, bo na razie jestem na etapie szukania takich okien. W tym celu przeglądam sobie portal https://www.portalokienny.pl/ bo wiem, że znajomy coś o nim mówił i polecał, a zna się na tym bardzo dobrze, więc zaufałem jego opinii.
11-04-2018, 14:50
(03-04-2018 13:36)nowak63 napisał(a):  
(28-02-2018 20:44)Alina napisał(a):  Wiedziałam, że czeka mnie trudne zadanie w tym wyborem okien. Dzieki za podpowiedzi, po przeczytaniu ich zgadzam się z jedną z wypowiedzi, że jednak warto zainwestować w sprawdzonych producentów. Pierwsze swe kroki pokieruje do Oknoplasu już na ich stronie wyszukałam przedstawiciela najbliżej mej okolicy. Sprawdzę w Sampre ich ofertę i zasięgnę opinii również sprzedawców. Wówczas chyba łatwiej będzie podjąć decyzję.

No na stronie Oknoplastu mają całkiem fajną wyszukiwarkę swoich partnerów. A samo Sampre z tego co pamiętam ma odpowiednie certyfikaty od Oknoplastu, więc braku wiedzy raczej nie będzie Wink

Dokładnie. Sampre było przez Oknoplast wyróżnione swojego czasu. I to chyba nie tak dawno temu. Alina a jak szukasz dobrych okien na lata to moim zdaniem lepiej zainwestować w wyższe i cieplejsze modele. To się bardziej sprawdza i w dłuższym okresie czasu więcej na tym zaoszczędzisz niż wydasz na same okna. Warto.
11-04-2018, 22:43
Jeżeli szukasz rolet lub okien w okolicach Warszawy do podejdź do http://www.salonstolbud.pl/ znajdziesz fachową opinie o okna jak i roletach.
12-04-2018, 11:12
rolety to nie tylko dobry mechanizm ale jakość materiałów z jakich zostaną wykonane.
żaluzje do okien
08-05-2018, 17:06
Kupiłam ostatnio małą kawalerkę dla siebie z oknami od wschodniej strony. Do południa mam słońce w całym mieszkaniu. Zimą to jest dobre, ale latem czasem nie da się wytrzymać z gorąca. Chciałabym kupić jakieś porządne rolety, które dałyby choć trochę cienia. Koleżanka kupowała przez internet w tym sklepie https://sunplis.pl/pl/content/60-rolety-...-wloclawek i jest bardzo zadowolona. Myślę, że także się zdecyduję. Znacie może stronę tego producenta?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości