Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór okien i rolet do domu
30-10-2017, 13:20
RE: Wybór okien i rolet do domu
(26-10-2017 15:21)konat77 napisał(a):  Oczywiście. Okna kupujesz na wiele lat. To spora inwestycja. Jak kupisz tanie okna o złych parametrach, to będziesz narzekać, cierpieć itd. Lepiej trochę dołożyć i wybrać okna o odpowiednich parametrach. Winergetic Premium Passive mają rewelacyjne parametry. Oczywiście jakość idzie na równi z ceną. Jak budżet jest mniejszy to można w Oknoplaście wybrać ten sam model ale bez Passive.

Dokładnie. Okna to trwały element i dobrze zamontowany będzie służyć długo. Warto moim zdaniem dopłacić do droższej wersji, by mieć cieplej w domu, a różnica w cenie zwróci się wraz z mniejszymi rachunkami za ogrzewanie zimą i chłodem we wnętrzach latem. Warto też od razu pomyśleć nad roletami zewnętrznymi. Przydatny dodatek do okien.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
31-10-2017, 12:37
Ja też jestem zdania, że lepiej trochę dopłacić i mieć produkt wysokiej jakości, który starszy nam na lata.

Modne bluzy z nadrukami. Szeroki wybór, atrakcyjne ceny. Zapraszamy.
11-11-2017, 16:04
Zgadzam się, że lepiej wybrac okna droższe i mieć je na długie lata. Ja poza jakością stawiam także na walory estetyczne. Zdecydowałem się na okna firmy Ekoplast, które wykonane sa w technologii v-perfect http://www.ekoplast-krakow.pl/produkty/o...-v-perfect . To okna wysokiej jakości, bardzo eleganckie. Okna wykonane sa ze szczególną dbałością o precyzje połączenie profili. Firma oferuje okna wykonane na wymiar jak i okna o standardowych wymiarach. Dostępnych jest kilka kolorów profili.
14-11-2017, 15:30
(30-10-2017 13:20)nowak63 napisał(a):  Dokładnie. Okna to trwały element i dobrze zamontowany będzie służyć długo. Warto moim zdaniem dopłacić do droższej wersji, by mieć cieplej w domu, a różnica w cenie zwróci się wraz z mniejszymi rachunkami za ogrzewanie zimą i chłodem we wnętrzach latem. Warto też od razu pomyśleć nad roletami zewnętrznymi. Przydatny dodatek do okien.

W sumie też racja. Rolety dość przydatna rzecz. A montaż wraz z oknami to zawsze mniej sprzątania po montażu, przeważnie robi to jedna ekipa, więc może to być taniej. Na pewno cieplej w domu (chronią od wiatru) zimą, a latem chronią od słońca. Sporo zalet. Oknoplast ma chyba nawet własne rolety, więc byłby to jeden producent okien i rolet. Spytam się w wolnej chwili w Sampre jak to wygląda u nich.
16-11-2017, 14:47
Ja dosyć niedawno wymieniałam okna u siebie w domu i robiłam to z firmą http://www.domatus.pl/pl/ . Bardzo solidnie wykonana robota a okna są naprawdę dobrej jakości. Wymieniłam na okna pcv. Wcześniej miałam ogromny problem z oknami drewnianymi. Te pcv wyglądają dobrze, są łatwe w utrzymaniu. Na firmę też trafiłam przypadkiem na jakimś forum i zaryzykowałam i nie żałuję. Bardzo pomocni są jeśli chodzi o wybór okien do naszego wnętrza noi pracuję szybko i sprawnie, co jest ważne Smile
11-12-2017, 16:07
Nie wiem czy ryzykowałbym mało znanymi producentami przy wyborze okien. W przyszłości mogą być problemy z regulacją i serwisowaniem takich okien. Wolę jednak wybierać dużych producentów jak Oknoplast i mieć dostęp do sporej ilości serwisantów na rynku. Nawet w Sampre, gdzie kupowałem, maja ludzi od regulacji (w końcu sami montują okna) więc nie będzie problemu w przyszłości. No i Oknoplast daje 7 lat gwarancji na swoje produkty.
12-12-2017, 11:16
W przypadku okien dobrze jest postawić na jakiegoś sprawdzonego producenta. Okna kupuje się przecież na lata, a nie na kilka dni. Wink

http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.
09-01-2018, 16:40
(12-12-2017 11:16)Sinister napisał(a):  W przypadku okien dobrze jest postawić na jakiegoś sprawdzonego producenta. Okna kupuje się przecież na lata, a nie na kilka dni. Wink

Oknoplast to raczej sprawdzony producent z długą tradycją prawda Wink Te 7 lat gwarancji o czymś świadczy. A do tego mają całkiem ciekawe rozwiązania w swoich konstrukcjach. W Sampre oglądałem przekrój ich najcieplejszego profilu z wkładka z PUR i areożelu. Robi wrażenie.
01-02-2018, 21:17
(09-01-2018 16:40)konat77 napisał(a):  Oknoplast to raczej sprawdzony producent z długą tradycją prawda Wink Te 7 lat gwarancji o czymś świadczy. A do tego mają całkiem ciekawe rozwiązania w swoich konstrukcjach. W Sampre oglądałem przekrój ich najcieplejszego profilu z wkładka z PUR i areożelu. Robi wrażenie.

7 lat gwarancji to całkiem długo. Oknoplast ma fajne produkty: okna, rolety i drzwi. Wkładka z PUR to mniej więcej wiem co to jest ale ten areożel? Coś tam w internecie znalazłam ale może coś więcej o tym ktoś napisze?
06-02-2018, 15:39
W zeszłym roku kupiłem dom z rynku wtórnego i robiłem generalny remont. Zdecydowaliśmy się na okna pcv, 3 szybowe firmy Weekend. Polecam !

Masz problem z popękanymi naczynkami? DOWIEDZ SIĘ TU jak się ich pozbyć
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości