Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pożyczka dla firm
25-09-2017, 11:46
pożyczka dla firm
Ja polecam Kredyt skorzystałam z niej miesiąc temu, Aby otrzymać pożyczkę powinieneś mieć zarejestrowaną w Polsce działalność gospodarczą. O pożyczkę możesz zawnioskować od razu po zarejestrowaniu. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz błyskawicznie, maksymalnie w ciągu godziny. Prawidłowo wypełniony i kompletny wniosek przyśpieszy decyzję, którą firma przekaże Ci telefonicznie lub mailowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-10-2017, 16:06
RE: pożyczka dla firm
Są sytuacje w których taka pożyczka dla firmy to już ostateczność ale bez tego moze sobie człowiek nie poradzić. Jednak ja ma to pomóc to czemu nie skorzystać. Upewnij się jednak wcześniej czy wybrałeś dobrą ofertę korzystając z rankigu na ProCredit.pl
03-11-2017, 09:53
dla firmy lepszy jest kredyt i to w banku. nasza firma ma konto w raiffeisen i w tym banku zaciągnęliśmy kredyt obrotowy. jako klienci banku mogliśmy dopasować terminy i wysokość rat do możliwości firmy.
15-11-2017, 15:11
Zgadzam się wtedy odsetki z takiego kredytu wlicza się w koszty.

23-11-2017, 16:51
Dzięki, na pewno to sprawdzę bo przydałoby mi się trochę dodatkowej gotówki Smile
17-01-2018, 18:43
Ja wiem że niektórych przerażają chwilówki, ale mają one swoje plusy i zdecydowanie łatwiej je dostać od tradycyjnego kredytu. W artykule Chwilówki – sposób na finansowanie małych firm? dokładnie wszystko jest opisane, również to na co zwracać uwagę przy wyborze, czego się wystrzegać itd. Polecam zajrzeć
01-02-2018, 13:48
Jeśli prowadzisz swój biznes od 2 lat lub osiągane dochody są na tyle wysokie, że nasz
algorytm zakwalifikuje wnioskodawcę do grona rzetelnych przedsiębiorców mimo
krótszego stażu, możesz pożyczyć środki na rozwój firmy w Kredytmarket.com. Kwota
pożyczki od 10 do 50 tysięcy na okres od 3 do 6 miesięcy. Cały proces jest elektroniczny, szybki i, co najważniejsze, bez
konieczności dostarczania jakichkolwiek dokumentów. W oparciu o dane podane w trakcie
wypełniania wniosku, nasz algorytm wylicza zdolność kredytową. Dzięki temu finalną
decyzję z propozycją kwoty pożyczki dostajesz w ciągu 15 minut na maila. Po 2 dniach od
zatwierdzenia warunków umowy otrzymasz środki na wskazane konto bankowe. Po
dokładne wyliczenia zapraszamy do zakładki kalkulator na naszej stronie https:/
kredytmarket.com/
14-02-2018, 23:11
Z uwagi na to, że większość banków niechętnie udziela pożyczek przedsiębiorcom, dobrze jest zdecydować się na zaciągnięcie pożyczki prywatnej poprzez portal https://pl-pl.facebook.com/Concash.Pozyczki/ :-). Ich spłatę również można rozłożyć na kilka lat, a oprocentowanie jest stosunkowo niskie...
26-02-2018, 16:30
Zobaczcie kredyt123 opinie . Sama niedawno szukałam atrakcyjnej oferty, przejrzałam naprawdę wiele firm i banków. Wydaje mi się, że kredyt123 jest najbardziej godny zaufania z nich wszystkich. Wystarczy chociażby przeczytać opinie byłych klientów.
16-03-2018, 15:48
Sprawdź ofertę https://finai.pl/odbierz-720pln/ Może uda się taką pożyczkę otrzymać, a dodatkowo możesz zyskać na tym. Kredytu i tak potrzebujesz, a tam otrzymasz 720 zł, jeśli będziesz jednym z 500 pierwszych osób, które wezmą kredyt powyżej 12 tysięcy złotych. Ja często szukam takich promocji, bo są opłacalne.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości