Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożyczka?
20-09-2017, 09:41
Pożyczka?
Mam dosyć nieciekawą sytuacje finansową i sporo wydatków w tym miesiącu. Czy myślicie, że nisko oprocentowana POŻYCZKA ONLINE bez ukrytych kosztów będzie dobrym wyborem jeśli chodzi o dodatkową gotówkę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-09-2017, 15:19
RE: Pożyczka?
Jestem zdania że takie chwilówki ratują sytuację finansową pod warunkiem,
że mamy pewność że spłacimy sumiennie, mogę Ci polecić tą firmę www.credy.pl/chwilowki-online jest sprawdzona, mają jasne zasady i też zero ukrytych haczyków czy kosztów, wszystko jawne.
25-09-2017, 07:23
No ja jestem dość przeciwny tego typu pożyczkom, ale nie oceniam ludzi, którzy takie biorą...
26-09-2017, 14:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-09-2017 14:27 przez Vikolop.)
Ludzi nie ma co oceniać natomiast pożyczkodawców tego jak najbardziej można oceniać tylko i wyłącznie źle.

18-10-2017, 16:10
jak już chcesz wziąć pożyczke to moze poszukaj jej tutaj ProCredit.pl . Sprawdzając w ich rankingu pożyczki możesz upewnić się gdzie znajdziesz najbardziej opłacalną pożyczkę bez większych kosztów.
19-10-2017, 10:37
Trudno mi coś powiedzieć na temat podlinkowanej firmy. Zupełnie inaczej jest, jeżeli chodzi o https://proficredit.pl Wiem, że tej firmie jak najbardziej można zaufać. Zresztą spoglądając na stronę nasuwa się prosty wniosek, że to nie jest tylko i wyłącznie moje zdanie.
19-10-2017, 14:32
To której firmie można w końcu zaufać, gdzie mam wziąć kredyt?

Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości