Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupić dobre wyposażenie garażu?
02-09-2010, 10:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2010 10:51 przez Troyan.)
Gdzie kupić dobre wyposażenie garażu?
Hej, znacie jakieś firmy zajmujące się tym tematem, nie chodzi mi o narzędzia ale meble garażowe itp. znalazłem firmę garaz-tuning.pl która się tym zajmuje, zamówiłem na razie tylko tablice narzędziową i regał na listwach-czekam na przesyłkę więc nie mam jeszcze opinii co do jakości ale pomysł wydaje mi się dobry

może wy znacie inne tego typu systemy??
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
02-09-2010, 12:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2010 12:18 przez maciej117.)
RE: Gdzie kopić dobre wyposażenie garażu?
Dużo firm robi różnego rodzaju meble i stoły warsztatowe. Od amatorskich po profesjonalne za naprawde duże pieniądze. Kwestią jest budżet na to przeznaczony. Ja mam wszystko robione ręcznie Smile bo zawsze te meble były jakieś za drogie. Jedyne co mam kupne to 4kuwety na zawiasach na listwie pionowej, i jedną półke plastikową z otworami na różne narzędzia.

Niżej masz fajną propozycje Smile

Tutaj

W Ikei ostatnio widziałem parę ciekawych rozwiązań do garażu
02-09-2010, 15:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-09-2010 19:29 przez maciek_w11.)
Spróbuj poszukać czegoś ciekawego na allegro.pl

Jest błąd w nazwie tematu Smile
24-03-2011, 11:58
Poszukuję dobrego rozwiązania na porządek w garażu i tutaj moje pytanie. Co lepiej się sprawdzi - tablice z półkami i pojemnikami czy duża skrzynka narzędziowa? Zaznaczę, że lubię wyjść przed garaż i "podłubać" przy swoim sprzęcie, ale z drugiej strony nie zawsze pogoda dopisuje i w skrzynce miałbym problem z ułożeniem śrubek, podkładek, itp.

Znalazłem taki sklepik, gdzie są zarówno tablice, jak i skrzynki narzędziowe. Ceny uważam za bardzo dobre, ale czy znacie może jeszcze jakieś fajne sklepy, które zajmują się tego typu tematyką i nie spowodują, że na wyposażenie przydomowego garażu będę musiał "poświęcić swoją wycieczkę do Egiptu". Tongue
24-03-2011, 22:42
RE: Gdzie kupić dobre wyposażenie garażu?
Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem jeśli chodzi o porządek w śrubkach będzie http://www.pojemniki24.pl/92-tablica-z-p...zesci.html ilość pojemniczków jest wystarczająca ja osobiście trzymam wszystko w różnych puszkach, pojemniczkach w szafie.
A jeśli chodzi o resztę narzędzi to szczerze mówiąc nie polecam tych plastikowych tablic lepiej jest chyba do ściany przykręcić płytę i to na niej wieszać narzędzia ja mam wszystkie klucze powieszona na wewnętrznej części drzwiczek od szafki. Skrzynki narzędziowe nie są aż takie drogie więc możesz kupić ją dodatkowo jak potrzebujesz gdzieś wyjść po za warsztat to zabierasz te narzędzia które potrzebujesz ze sobą.

[Obrazek: 1013595477490e8d1ba3406.gif]...już trzeci raz docinam tą samą deskę i ciągle jest za krótka...
26-03-2011, 16:50 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 26-03-2011 16:51 przez Mały.)
Dzięki za poradę, chyba zdecyduję się na ten zestaw pojemniczków. Widziałem, że mają też w sprzedaży metalowe perforacje, ale chyba pójdę śladem mojego sąsiada. A mianowicie wezmę jakąś płytę wiórową i ponabijam gwoździami. Może estetyka będzie na najniższym poziomie, ale za to koszt powinien być niski. Smile
16-04-2014, 16:31
Dosyć niedawno, po zakończeniu budowy domu korzystałem z usług firmy GarageFactor i jestem bardzo zadowolony.
Wszystko jest solidne, duże możliwości dostosowania i ceny "nie najwyższe".

Odzysk ciepła w wentylacji.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
15-06-2014, 17:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-06-2014 19:51 przez arat.)
jeśli szukasz kluczy solidnych ktore posłużą Ci parę dobrych lat to polecam Proline jeszcze ani razu mnie nie zawiodły od 2lat , polecił mi wujek który ma warsztat
23-06-2014, 12:52
Ja również korzystałem z usług firmy Garage Factor. Nie zawiedli mnie, a było to już prawie 10 lat temu.
Więc jeśli jeszcze nic nie znalazłeś, to polecam.

kruk spłata długów pomoże Ci wyjść z długów
25-06-2014, 16:53
Z czystej ciekawości. Kupujecie w internecie? Ja ostatnio kupowałem w sklepie internetowym o nazwie Narzędzia Non Stop, kupowałem tam szafkę narzędziową z wyposażeniem. Staram się od jakiegoś czasu ogarnąć warsztat, bo narzędzi się nazbierało, część do wyrzucenia, część zaraz się zepsuje.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości