Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupię dobrą kosiarkę?
06-09-2017, 10:54
Gdzie kupię dobrą kosiarkę?
Gdzie kupię w dobrej cenie spalinową kosiarkę do trawy? mam strasznie dużo na głowie i zero czasu na zakupy, a muszę się zaopatrzyć w kosiarkę bo trawa rośnie po deszczach jak szalona a stara się nie nadaje już do naprawy. Ile kasy muszę szykować na sprzęt który mi posłuży na lata? chińszczyzny nie chcę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
07-09-2017, 11:04
RE: Gdzie kupię dobrą kosiarkę?
Możesz iść do marketu budowlanego, tam są kosiarki spalinowe . Choć wygodniej na pewno byłoby skorzystać ze sklepu online, sprzęt od razu dostaniesz do domu i nie będziesz tracić czasu na latanie po marketach i wybieranie
18-10-2017, 11:03
Kosiarki spalinowe dostępne w marketach budowlanych są średniej jakości

Source
09-11-2017, 09:50
Zerknij sobie proszę na https://narzedziadladomu.pl/jaka-kosiark...c-ranking/ ten wpis masz tam ranking kosiarek + wszystkie informacje, które na pewno będą przydatne podczas zakupu tego typu sprzętu! Smile
27-11-2017, 15:46
Kosiarki warto poszukać w sieci, zwłaszcza używanej, można tanio trafić świetne kosiarki, w bardzo dobrym stanie. Jeśli szukacie bijakowej, to na https://www.traktorki-japonskie.pl mają takie i potrzebne do nich traktorki ogrodowe, najlepszych marek, jak Kubota - taki sprzęt poradzi sobie ze wszystkim, do większego terenu nadaje się idealnie.
09-01-2018, 15:49
Przez internet można kupić dobrą kosiarkę czy lepiej w sklepie stacjonarnym ?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości