Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
szybka gotówka
22-08-2017, 21:55
szybka gotówka
Cześć. Ostatnio wraz z mężem utworzyliśmy własny biznes. Jestem z wykształcenie Logopedą, a co za tym idzie marzyłam o własnym kąciku pracy. Połączyliśmy wpólnie siły i oto jesteśmy. Niestety, chcąć rozwinąć działalność potrzebujemy troszke pieniedzy. Wielu znajomych polecało nam ofertę ze strony pożyczka przez internet Powiem szczerze, gdy usłysząłam tak wiele pozytywnych rzeczy o niej, to nie mogłam uwierzyć. Minimum formalności i rzetelna praca osób odpowiedzialnych za kredyt. Brzmiało zachęcająco. Jesteś prawie przekonana. Również polecacie ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-08-2017, 10:30
RE: szybka gotówka
Ale takie pożyczki zawsze są na niewielką sumę. Tak do dziesięciu czy piętnastu tysięcy. Oczywiście zawsze są to jakieś pieniądze, ale może warto pomyśleć o kredycie. Szybki kredyt można dostać u https://www.santanderconsumer.pl/kredyty...owy,1.html gdzie pieniądze można dostać w ciągu 15 minut w oddziale. Do tego rata jest dopasowywana do twoich możliwości. Czyli to ty decydujesz jaka będzie jej wysokość. Co dla osoby, która otwiera własny biznes i liczy się z każdym groszem jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
30-09-2017, 21:44
Niestety nie miałem nigdy z nimi styczności ale również chętnie bym się dowiedział coś na ich temat Smile
18-10-2017, 16:20
Bardzo taka szybka gotówka kusi. Wcale się nie dziwie bo mnie też. Szkoda tylko że wiele jest ukrytych opłat. Dlatego ja gdy już musze wziąć pożyczkę, wole sprawdzić w tym rankingu ProCredit.pl , gdzie się ona najbardziej opłaca.
20-10-2017, 09:45
Wolę inne formy finansowania własne działalności, dlatego inwestuję. Niedawno wróciłem z Łodzi, bo odbyło się tam Europejskie Forum Gospodarcze - Łódzkie 2017. Panowie eksperci dużo mówili o inwestycjach i biznesie. Jestem zadowolony, że mnie to nie ominęło.
20-10-2017, 17:08
mnie wlasnie kusi zeby wziac taka chwilowke ... czy to sa jakies legalne firmy ?

Roboty budowlane Poznań
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
28-10-2017, 20:11
dokładnie należy uważać przy takich szybkich pożyczkach na dodatkowe koszt, bo wtedy te "atrakcyjne rrso" gwałtowanie wzrasta,\

http://iservices.pl/
31-10-2017, 18:54
Naprawdę atrakcyjną pożyczkę ma bank raiffeisen. 4 koła bez procentów piechotą nie chodzi.
01-11-2017, 01:15
Ja nie wierzę w takie szybkie i atrakcyjne pożyczki... Jakoś mnie to nie przekonuje do siebie.

naturalne kosmetyki
14-11-2017, 10:48
Ciekawi mnie do jakiej kwoty udzielają tego typu pożyczki

Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości