Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom z bali
20-02-2018, 19:02
RE: Dom z bali
A ten domek to na wsi budujesz ? Ja tez się buduję na wsi ale to będzie normalny dom. Jeszcze sporo mi zostało do kupienia ale najważniejsze to muszę znaleźć odpowiednią pompę do studni. Ja zupełnie się na tym nie znam , na co zwracać uwagę przy zakupie i mam nadzieje że ktoś mi doradzi. Wstępnie przejrzałam oferty i tutaj widziałam pompy- http://iboitaly.pl/#4 Ktoś kupował już tutaj ? Co sądzicie o nich, sprawdzą się ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-02-2018, 21:50
Sam zastanawiam się nad budową domu tego typu. Czy uważacie, że powinienem zdecydować się na rekuperację instalowaną przez białostocką firmę Bartosz? Wyczytałem, że rekuperator jest w stanie odzyskać z powietrza 70% ciepła, to naprawę sporo!
27-02-2018, 17:03
Bardzo mi się podobają takie domy Smile Zastanawiamy się nad takim własnie, nawet wybralismy juz do niego dach. Konkretnie miałaby to być blachodachówka z posypką ceramiczną Mysle, że swietnie by sie komponowało Smile Dodam, że ta blachodachówka jest bardzooo wytrzymała.
27-02-2018, 20:09
Fajne domy z bala są na mazurach. To inny styl niż ten góralski i mi osobiście bardziej się podoba. Jest tam nawet szlak budownictwa drewnianego i można zobaczyć całkiem fajne domy. I to takie, które stoją już wiele lat. Oglądałam realizacje Natur Eko Dom i podoba mi się projekt Krupianka od Wiejskich Klimatów, który oni realizują. Fajna, spora przestrzeń na parterze. I to otwarta w takim nowoczesnym stylu.
05-04-2018, 14:29
Dom z bali to super sprawa. Przede wszystkim świetnie wygląda. Taki dom jeśli jest dobrze wykonany to posłuży nawet na kilka pokoleń. Warto jednak wybrać sprawdzoną firmę - na przykład firmę Wikpol: http://www.domyzbali-krakow.pl/. Domy z bali syberyjskich, które oni produkują, są bardzo wytrzymałe.
23-04-2018, 22:11
Nie powiem takie domy mają swój urok, tylko ja w swojej miejscowości nie zbudowałabym czegoś takiego. Zdecydowanie wolę taki dom jaki teraz stawiam, czy w nowoczesny stylu, funkcjonalny, ekonomiczny. Właśnie teraz rozglądam się za produktami do ogrzewania i chłodzenia podłogowego. Zastanawiam się nad ofertą tej firmy https://www.uponor.pl/pl-pl . Czy ktoś z was może o nich słyszał?
09-05-2018, 12:42
a mnie się od zawsze marzył taki dom Smile jeszcze ze strzechą super

drewbud
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości