Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dom z bali
13-12-2017, 13:13
RE: Dom z bali
Ostatnio szukałam info o takich domach i znalazłam firmę która ma siedzibę w okolicach mojej rodzinnej miejscowości na śląsku - http://domywdrewnie.pl/ myślę że jeśli będę budować tam dom z bali (a taki jest plan) to skorzystam z ich usług, wygląda całkiem w porządku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-12-2017, 11:57
Dla mnie to w ogóle nie jest fajne - jestem fanem murowanych domów o eleganckiej i nowoczesnej bryle.
05-01-2018, 10:28
Domy drewniane są teraz na topie. nic dziwnego ich koszt budowy i ogrzewania jest mniejszy. Powstają w krótkim czasie i wyglądają bardzo nowocześnie. Zerknijcie na ofertę firmy Mawit

Zabójcy mają cele. Siepacze mają truposzy.
07-01-2018, 12:36
Witam wszystkich bardzo serdecznie Smile Jestem właśnie na etapie przygotować do budowy domu i potrzebuję skorzystać z usług firmy, która przygotuje moją działkę pod budowę... Czy znacie może coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym? Mieszkam w Katowicach, więc zdecydowanie najlepiej będzie, jeśli firma również będzie z Katowic (lub po prostu z województwa śląskiego). Z tego co popytałem znajomych, to polecali na przykład tę firmę http://geobud.pl/ Co o tym myślicie? Czy Waszym zdaniem warto skorzystać z tych ofert?

Nie wiem, co jest we mnie zwariowanego. Uważam, że jestem niezwykle normalnym człowiekiem o niezwykle normalnym sposobie myślenia.
11-01-2018, 12:02
Domy z bali naprawdę nieźle wyglądają, ale zauważyłem, że spotykane są przede wszystkim na południu Polski. W innych miejscach nie ma ich zbyt wiele.

http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.
12-01-2018, 22:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-01-2018 22:09 przez Alina.)
nowak63 te domy pokryte strzechą mają swój niepowtarzalny urok. Natur Eko Dom jako nieliczni w Polsce się w tym pokryciu dachowym specjalizują. Muszę przyznać, że taki dach fantastycznie pasuje do wizji mego ekologicznego domu - niestety nadal jest on w zasięgu tylko mych marzeń.
Sinister musisz koniecznie wybrać się na Mazury i zobaczyć tamte perełki.
27-01-2018, 15:35
Takie drewniane domki są naprawdę fajne, ale trzeba pamiętać by zastosować porządne materiały uszczelniające typu https://www.stukpuk.pl/materialy-budowla...zelniajace . Inaczej może do wewnątrz dać się wilgoć, z którą ciężko sobie poradzić
31-01-2018, 13:49
No to jest dość duża inwestycja, która albo potrzebuje specjalistów albo po prostu bardzo dobrych maszyn Wink Ostatnio też szukałem czegoś w podobnym temacie i znalazłem stronkę, na której oferują wynajem maszyn i narzędzi przy budowie i remontach wynajem budowa i remont. Myślę, że bardzo fajną opcją to może być przy takiej budowie
19-02-2018, 10:25
Ja ostatnio ogladałem sporo projektów domy z bali Bardzo mi się podobają i bardzo chciał bym taki postawić w najbliższej przyszłości. Koszty są znacznie niższe niż postawienie domu murowanego, a i termin dużo krótszy. Zaczynam się rozglądać za działką pod miastem.
19-02-2018, 23:17
Każdy dom potrzebuje systemów instalacyjnych, a te z kolei nie mogą obejść się bez rur, uchwytów i różnych systemów montażowych. Jednym z liderów na rynku, który oferuje taki asortyment jest mcgoodwork.pl. Widziałem wiele dobrych opinii na ich temat i myślę, że warto skorzystać z usług.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości