Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przeziębienie
30-08-2017, 13:04
RE: Przeziębienie
a może to alergia?

their explanation
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
01-09-2017, 09:41
Często tego typu objawy świadczą o alergii. Chociaż najlepiej na początek zjeść dużo witaminy C jak nie pomoże idź do lekarza.

20-09-2017, 12:05
Witamina C nic, a nic nie pomaga. Choć i tak jak jestem przeziębiona biorę jej końską dawkę. Ale także piję dużo herbaty z sokiem malinowym lub z cytryną i miodem. I wcale nie jest prawdą to, że cytryna i miód nic nie dają, bo tracą swoje właściwości. Nie można tylko ich dodawać do wrzątku, ale tylko do ciepłej lub letniej herbaty. Ja też niestety muszę bardziej uważać, bo mam astmę. I nigdy nie chcę aby doszło do kaszlu, bo wtedy odzywa się jeszcze astma. A to już poważniejsza sprawa. Na http://www.totylkoastma.pl/kurs-postepow...ego,3.html jest napisane jak mam postępować, ale i tak często kończy się u lekarza. A sami wiecie, że nie zawsze przy zwykłym przeziębieniu chodzi się do lekarza. Często można to samemu wyleczyć. Dużo lekarstw takich jak gripex czy fervex są bez recepty, a pomagają. Z resztą często lekarz karze właśnie to brać. I tyle dobrze, że czasem jeszcze wypisze nam L4. Choć wydaje mi się, że lekarze nie wypisują tak chętnie L4.
20-09-2017, 12:43
Czasem wystarczy się dobrze wyleżeć w łóżku i do tego jakiś paracetamol i jest ok a jak nie przechodzi to do lekarza tylko jakiegoś takiego rozsądnego a nie takiego co od razu antybiotyki przepisuje.
20-09-2017, 13:19
Większość lekarzy od razu przepisuje antybiotyki. Ja wybieram się do lekarza dopiero wtedy gdy czuję się naprawdę źle. W domu zawsze próbuje tradycyjnych metod jak syrop z cebuli czy herbata z miodem. Gardło można płukać wodą z solą, a niektóre tabletki ziołowe rzeczywiście pomagają.

http://eurotexpoland.pl/ - taśmy transportujące i pasy napędowe.
20-09-2017, 20:12
Nie no, antybiotyk na przeziębienie? Który lekarz tak robi bo jakoś wierzyć mi się nie chce Tongue

Sutricon Silikonowy żel do pielęgnacji
22-09-2017, 16:12
na przeziębienie w moim wypadku najlepiej działa herbata z dużą ilością soku malinowego
27-09-2017, 13:18
Hm... Ja się podłączę z nieco innym, ale jednak pokrewnym tematem... Mam w ostatnim czasie coraz większe trudności z katarem alergicznym... Jakieś takie ogólnodostępne leki w aptece niezbyt mi pomagają i nie wiem jak sobie z tym radzić... W necie trafiłem na takie porady w tym obszarze tematycznym http://wylecz.to/pl/choroby/alergie/domo...ozbyc.html Czy uważacie, że jest to warte uwagi? Ja się właśnie zastanawiam czy te domowe sposoby na katar alergiczny będą skuteczne. Co sądzicie?

Nigdy nie unikałem problemów i nie mam zamiaru zaczynać od teraz.
27-09-2017, 15:52
Na przeziębienia piję sok z czarnego bzu i dużo herbaty z imbirem. Dzień kuracji i jestem zdrów!

subaru outback cennik
16-10-2017, 22:55
Ja miałam podobna sytuacje parę miesięcy temu. Co prawda zaczęło się to przeziębieniem, ale gardło bolalo mnie ze trzy tygodnie po wyzdrowieniu i nie chciało przejść. Nie był to aż tak silny bol jak przy anginie, ale tego samego typu. Nie miałam żadnych innych oznak przeziębienia, tj kataru, kaszlu czy temperatury. Zerknij czasem na http://boligardlo.pl/choroby/
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości