Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pożyczka dla biznesu
07-06-2017, 18:15
pożyczka dla biznesu
Ostatnio potrzebowałam pieniędzy na upłynnienie mojej firmy, szukałam bankowa pożyczka dla firm. Aasa Polska bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, to firma która oferuje wyrozumiałość i przychylność ze względu na wypadek losowy, szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach, dyskrecji, bo możemy wysłać czek Giro tak, że komornik nie wie... ! To największe zalety Aasa a jeszcze bym trochę ich wyciągnęła !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-06-2017, 18:49
RE: pożyczka dla biznesu
A co to za firma ? Nie znam szczerze mówiąc, nie widziałem jej w mojej porównywarce http://www.sowafinansowa.pl ostatnio. A zazwyczaj tak sprawdzam wiarygodność pożyczkodawców Big Grin Ale może coś się zmieniło, zawsze warto spróbować Smile
09-10-2017, 16:35
Są osoby co interesują się biznesem i chą poznać nowe osoby ze śwaiat biznesu ? Ktoś się wybiera na na Europejskim Forum Gospodarczym - Łódzkie 2017 będzie mówił Guinter Verheugen? Jestem ciekawa tego wydażenia. Nawet będzie Partyka i Andrzej Blike.
18-10-2017, 16:08
Biznes też czasami wymaga wspomagania. Dlatego warto skorzystać z pomocy takich firm. Rozglądałem się niedawno za pożyczkami i wiem , ze takie rankingi jak ProCredit.pl , bardzo pomagają podjąć decyzje. Szybciej znajdzie się tam dobrą pożyczkę
19-10-2017, 12:25
Tak ja właśnie byłam na Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017 i jestem w szczególności zachwycona wystąpieniem Guinter Verheugen. Jego słowa dały mi sporo do myślenia.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości