Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grill-Wędzarnia
10-11-2017, 09:49
RE: Grill-Wędzarnia
Dla mnie super rzecz, zawsze chciałam mieć takiego grila, niestety mieszkanie w bloku nie sprzyja do tego rodzaju inicjatyw ;/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
13-11-2017, 12:00
RE: Grill-Wędzarnia
Ja niestety nie mam wędzarni, ale mój kuzyn ma i sam wędzi, i mięso, i ryby. Zawsze na święta to właśnie od niego biorę rybę i wędliny. Tą wędzarnię ma zrobiona pół na pół. Część jest murowana a reszta metalowa. Co jakiś czas te metalowe części wędzarni maluję emulsją ochronną z http://nobiles.pl/produkty/metal/ , no wiedzie aby rdzy nie było i aby jakoś przetrwała zmienne warunki atmosferyczne. A z tego co widziałam jeszcze w necie to są różne rodzaje wędzarni. Bardzo popularna jest wędzarnia cała metalowa. No i oczywiście drewniana też się cieszy popularnością. Choć najbardziej stabilna i trwała wydaje się ta murowana. Niestety nie wiem, która z nich jest lepsza jakościowo. Znaczy, w której wędzarni lepiej się wędzi mięso czy ryby. Sama też bym chciała mieć wędzarnię w ogrodzie. No ale cóż na razie musi mi wystarczyć zwykły grill, który zresztą też mam murowany. Ale z niego korzystam tylko w sezonie. A z takiej wędzarni można by korzystać cały rok. A nauczyć się wędzenia mięsa czy ryb nie jest trudne. Przynajmniej tak mi się wydaje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości