Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dzień matki - co na prezent ?
02-01-2018, 18:14
RE: Dzień matki - co na prezent ?
Może jakaś ładna zastawa do herbaty. Moja mama też zawsze się cieszy z książek. Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
03-01-2018, 10:58
książka to super pomysł

velux blackout
08-01-2018, 20:32
Mój chłopak swojej mamie kupił świetny zegarek daniela wellingtona. Może warto zerknąć https://minuta.pl/zegarki-daniel-wellington/
Twoja mama na pewno będzie zadowolona z takiego prezentu Smile

Wysoka góra zmęczy konia, nienawiść sama siebie zmęczy.
28-01-2018, 17:12
Takim uniwersalnym prezentem są chyba perfumy. Sama zawsze kupiję mamie jakiś zapach Smile Znalazłam ostatnio stronkę fajnego sklepu z perfumami, ale przeczytałam kilka opinii na jego temat, np. tutaj: http://oplacalnie.pl/iperfumy I nie wiem co myśleć. Znacie ten sklep? Zamawialiście tam kiedyś?
31-01-2018, 10:19
Jesli to miałby być prezent dla kobiety, to bardzo fajnym pomysłem na prezent może być perfum coco chanel mademoiselle . Bardzo ładny, niemęczący, trwały. Zresztą każda kobieta lubi perfumy , więc myślę że jeśli nawet dostanie w prezencie też będzie zadowolona. Świetny na każdą porę roku. Przystępna cena.
03-02-2018, 21:57
ja mojej mamie to chce kupić krem na worki pod oczy. Myślałam o tym Remescarze https://remescar.pl/ o którym jest teraz dość głośno. Tylko nie będę chyba jednak czekała na dzień matki, dam jej go już na walentynki Big Grin
12-02-2018, 13:58
Może coś do paznokci? Jakiś fajny nowy kolorek? Dodatkowo jeżeli szukałybyście inspiracji na malowanie paznokci to zajrzyjcie na stronę portalu http://www.ezebra.pl/Paznokcie-swiateczn...61445.html Przedświąteczne porządki mogą dać się we znaki naszym paznokciom, dlatego po pierwsze dobrze jest je chronić podczas sprzątania, a po drugie ważne, aby znaleźć czas na zadbanie o nie przed uroczystymi spotkaniami. Jak co roku, gdy robi się zimniej, kobiety coraz chętniej sięgają po głębokie, mocne kolory, które idealnie pasują do aury za oknem. Mowa o kolorach takich jak: śliwka, granat, czerń, różne odcienie szarości i brązów, bordo. Jednak w okresie Bożego Narodzenia i Sylwestra widać nieco odmienny trend, a mianowicie upodobanie do jasnych barw kojarzących się ze śniegiem, kremowymi ciepłymi swetrami, złoto-białą zabawą sylwestrową. I oczywiście klasyczna czerwień, która od zawsze kojarzy się ze świętami.
12-02-2018, 15:30
Jak dla mnie dobrym pomysłem na prezent z okazji dnia Matki są kwiaty z czekoladkami Smile
14-02-2018, 19:37
Jeśli nie wiesz, co podarować swojej mamie, zdecyduj się na zakup zegarka. Zegarek jest świetnym pomysłem na prezent, niezależnie od okazji. Świetną opinią cieszą się zegarki casio damskie - może podarujesz swojej mamie jeden z nich? Jestem pewny, że się z niego ucieszy!
16-02-2018, 13:15
Serio ?! taki temat na forum dla majsterkowiczów?! Confused

ale jak już piszemy o tym... to ja mojej mamusi zawsze kupuję bukiet kwiatów i butelkę dobrego winka Big Grin
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości