Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak uzyskać odszkodowanie?
06-05-2017, 11:11
Jak uzyskać odszkodowanie?
Jak uzyskać odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej jeśli ta nie chce go wypłacić lub znacznie je zaniża? Macie jakieś porady?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
06-05-2017, 13:10
RE: Jak uzyskać odszkodowanie?
Pierwsze co należy zrobić, to napisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela, choć zapewne nic to nie da. Po decyzji odmownej pozostaje udać się do sądu. Warto w tym celu poprosić o pomoc jakiegoś prawnika, albo firmę odzyskującą odszkodowania, są dość skuteczne - gdyby ktoś szukał takiej w Opolu, to zachęcam do sprawdzenia http://pomocni.org.pl
19-06-2017, 11:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-06-2017 11:43 przez KStopa79.)
Zdecydowanie zgłoś się do dobrej kancelarii prawnej. W Krakowie wiem, że w odszkodowaniach specjalizują się tutaj, w innym mieście musiałbyś poszukać. Swoją drogą to jest skandal, żeby człowiek musiał dopominać się o to, co mu się należy, jeszcze w tego typu sytuacji.
19-06-2017, 14:18
Można na własną rękę wywalczyć lepsze odszkodowanie, wystarczy poświęcić na to trochę czasu

10-07-2017, 01:36
Jasne, że można na własną rękę, ale myślę, że przeciętny Kowalski dość szybko się zniechęci, bo to jednak nie jest taka prosta sprawa. A jak ktoś jest np. świeżo po wypadku to też nie zawsze ma głowę do zajmowania się formalnościami czy walką o odszkodowanie. Moja siostra jakiś czas temu też zaczęła walczyć o swoje po wypadku, ale uznała, że poradzi się specjalistów- obecnie jej sprawe prowadzi firma Auxilia i siostra jest zadowolona, bo wszystko zmierza ku dobremu.
11-07-2017, 09:31
Dzięki za porady - mi znacznie pomogły i jestem na dobrej drodze do odzyskania odszkodowania Wink
07-08-2017, 14:58
Ja mogę polecić dobrego rzeczoznawcę samochodowego - warszawski rzeczoznawca samochodowy. Może dzięki niemu uda się także odzyskać odszkodowanie.
05-09-2017, 09:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 05-09-2017 09:40 przez Thadvice.)
Ja uważam, że oględziny auta przez rzeczoznawcę samochodowego powodują, że o wiele łatwiej można odzyskać odszkodowanie.
29-12-2017, 13:29
Jeżeli chcesz odzyskać odszkodowanie to koniecznie skorzystaj z pomocy kancelarii odszkodowawczych takich jak http://refundo.eu. Po pierwsze ominą Cię niepotrzebne stresy i problemy, w porównaniu jakbyś sam załatwiał tą sprawę, a po drugie My "zwykli" ludzie nie mamy profesjonalnego podejścia do takich rzeczy i za bardzo nie wiemy od czego zacząć, a kancelarie mają wyspecjalizowaną w tym kadrę. Smile
20-02-2018, 20:16
Powiem Wam, że teraz naprawdę bardzo ciężko dostać należne pieniądze. Ja miałam wypadek w pracy i były już szef do dziś próbuje uniknąć wypłaty odszkodowania. Mam już naprawdę dość i zastanawiam się poważnie nad skierowaniem sprawy do sądu. Czytałam o odpowiedzialności pracodawcy https://www.solace.pl/prawnik-radzi/show...przy-pracy - po prostu musi mi wypłacić kasę. Nie chce po dobroci to jego sprawa.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości