Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manipulatory przemysłowe i chywtaki
25-04-2017, 13:52
Manipulatory przemysłowe i chywtaki
Witam wszystkich,
jak ktoś poszukuje wysokiej jakości, trwałych manipulatorów pneumatcznych oraz chwytaków chciałbym polecić http://www.manipulatory.eu- ostatnio miałem przyjemność dokonania u nich zamówienia i jestem naprawdę zadowolony. Widać, że maszyny są naprawdę solidne i w praktyce sprawdzają się idealnie. Uważam, że warto dokonać u nich zakupu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-05-2017, 11:35
RE: Manipulatory przemysłowe i chywtaki
Ja nie znam tej firmy ale jak dla mnie to najlepsze elektronarzędzia ma eurotec serwis też wykonują sami, ceny bardzo przystępne a sam sprzęt wysokiej jakości. Spotkałem się też z dobrymi opiniami chyba na stronie castoramy gdzieś na forum i ludzie też je chwalą.
10-08-2017, 12:36
Chywtaki czy nie powinno być chwytaki ?

Załączone pliki Miniatury

Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-06-2018, 11:01
Myślę, że możecie również sprawdzić ofertę od http://www.teknomatik.pl/ . Zajmują się automatyką przemysłową, mechaniką i budową maszyn. Zapewniam was, że jest to firma solidna i bardzo fachowa. Już niejednokrotnie słyszałam pochlebne opinie klientów na temat Teknomatik.
10-07-2018, 20:05
Powiedzmy, że chciałbym zbudować halę przemysłową wyposażoną w tego typu urządzenia. Zawsze zastanawiało mnie, jak rozwiązać kwestie związane z zasilaniem? Potrzebna jest jakaś stacja transformatorowa czy zwykłe przyłącze do sieci wystarczy?
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości