Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkoholizm w rodzinie - jak sobie z tym poradzić?
14-11-2018, 16:07
RE: Alkoholizm w rodzinie - jak sobie z tym poradzić?
Wiele osób boryka się z problemem uzależnienia i bardzo ciężko się im uwolnić z nałogów. Dlatego wydaje mi się, że w takim wypadku warto skorzystać z pomocy specjalistów i wybrać się do miejsc zajmujących się leczeniem uzależnień. Jednym z takich miejsc jest Ośrodek Zaroślak w Borach Tucholskich. Tam wam pomogą profesjonalny personel, dzięki któremu będziecie mogli żyć normalnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
09-02-2019, 07:53
Decyzja o podjęciu leczenia nie jest łatwa, widziałam jak mój brat długi czas walczył sam ze sobą aż w końcu zdecydował się na leczenie, i wyszukał ośrodka na stronie Ranking ośrodków terapii . Nie widziałam go kilka tygodni, ale wrócił odmieniony, uśmiechnięty, bez wypranego mózgu, piękny! Jestem wdzięczna za opiekę i pomoc ośrodkowi
27-02-2019, 11:56
(17-04-2018 18:00)Vista napisał(a):  Alkoholikowi nie wylewa sie alkoholu, bo to moze wywołać u niego agresję. Rozumiem, że czasem to juz trudno wytrzymać i emocje biorą górę. Tak sobie myślę, że rodzina to chyba powinna sie czasem udać na terapię, albo choć na wizyte u psychologa, gdzie będą sie mogli zdystansować. W Warszawie jest Klinika PsychoMedic.pl Mozna się tam udać i umówić z psychologiem, a mają tam bardzo dobrych.

Wiem, że Psychomedic ma też opcję terapii przez internet. To nie jest nic skomplikowanego. A skuteczność porównywalna z terapią w gabinecie. Może więc zamiast dojeżdżać warto rozważyć taką opcję? Osobę z nałogiem będzie moim zdaniem łatwiej przekonać do takiej formy terapii.
18-03-2019, 11:44
Jeżeli w rodzinie zdarzył się taki a nie inny przypadek alkoholizmy to warto szukać pomocy w sprawdzonych ośrodkach na przykład tu https://www.centrumdobrejterapii.pl/ofer...leznienia/
Lepiej działać w połączeniu z profesjonalną pomocą aby wiedzieć co robić.
Nie ma co zwlekać tylko działajcie.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości