Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alkoholizm w rodzinie - jak sobie z tym poradzić?
09-11-2018, 09:40
RE: Alkoholizm w rodzinie - jak sobie z tym poradzić?
Decyzja o podjęciu leczenia nie jest łatwa, widziałam jak mój brat długi czas walczył sam ze sobą aż w końcu zdecydował się na leczenie, i wyszukał ośrodka na stronie Ranking ośrodków terapii . Nie widziałam go kilka tygodni, ale wrócił odmieniony, uśmiechnięty, bez wypranego mózgu, piękny! Jestem wdzięczna za opiekę i pomoc ośrodkowi
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
14-11-2018, 16:07
Wiele osób boryka się z problemem uzależnienia i bardzo ciężko się im uwolnić z nałogów. Dlatego wydaje mi się, że w takim wypadku warto skorzystać z pomocy specjalistów i wybrać się do miejsc zajmujących się leczeniem uzależnień. Jednym z takich miejsc jest Ośrodek Zaroślak w Borach Tucholskich. Tam wam pomogą profesjonalny personel, dzięki któremu będziecie mogli żyć normalnie.
17-12-2018, 14:24
W walce z alkoholizmem może pomóc tylko i wyłącznie odpowiednia terapia. Jeśli jesteście zainteresowani, to ja polecam Wam stronę http://www.centrumdobrejterapii.pl/ gdzie możecie wszystkiego na ten temat się dowiedzieć. Moim zdaniem taka terapia to jedyne wyjście, ale osoba chora musi chcieć się leczyć.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości