Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podnosnik spalinowy
13-03-2017, 23:55
Podnosnik spalinowy
Tak jak w tytule, wlasciwie zastanawiam sie nad dwoma rodzajami .. spalinowy czy elektryczny. Osobiscie sklaniam sie do spalinowego, bo na miejscu zlecenia nie wiadomo czy w ciagu najblizszego miesiaca podepna zasilanie. Ogolnie sprawa wyglada tak, udalo mi sie zdobyc bardzo fajne zlecenie zwiazane z wypozyczeniem tego typu sprzetu. Problem w tym, ze wczesniej zupelnie nie interesowalem sie tym temat i mam pewne luki. Z ofert ktore przegladalem najlepiej wyglada JLG 530LRT .. wiece moze cos wiecej na jego temat? Prosze o komentarz osoby z doswiadczeniem. Pozdrawiam

[Obrazek: 530LRT4-200x200.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-03-2017, 11:05
RE: Podnosnik spalinowy
JLG to silidna firma, produkuje dobry sprzęt, ale z tym podnośnikiem nie mialem do czynienia.

Skuteczne kremy na zmarszczki http://www.redukcja-zmarszczek.pl/krem-z...zki-co-to/
04-10-2018, 03:38
Ja z kolei zastanawiam się nad wynajmem podnośnika, bo będzie mi potrzebny w najbliższych 2 tygodniach i nie mam pewności, czy przy następnej budowie będzie mi potrzebny kolejny podnośnik i nie chce wydawać pieniędzy na kupno sprzętu, którego nie będe używać. Rozważam wynajęcie go z oferty https://hvlft.com/podnosniki-nozycowe-spalinowe,41,pl , ale nie wiem na jaki powinnam zdecydować się. Zerkniecie i podpowiecie mi?
22-10-2018, 11:55
Jeśli szukacie przyczep samochodowych to ja polecam stronę przyczepy samochodowe mają wszystko co potrzeba do przyczepy. Jeśli macie lawetę albo dopiero jest ona w waszych planach to zobaczcie co oferują na stronie. Jest to duży sklep internetowy z przyczepami i lawetami ale nie tylko bo są akcesoria i części. Polecam serdecznie.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości