Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Planowanie ślubu
18-09-2017, 11:49
RE: Planowanie ślubu
Młody to znaczy ile masz lat 15 czy 18. Znam nawet 18 latków, którzy brali ślub. Część moich znajomych jeszcze na studiach organizowało weselę, a duża część jakoś od razu po. Mało kto teraz jest singlem, a praktycznie nie znam nikogo kto brał ślub po 30. A czasem jeszcze do planowaniu ślubu dochodzi jeszcze budowa domu czy remont mieszkania, moim zdaniem to jest to trudny orzech do zgryzienia. Moja koleżanka teraz jest w tym temacie. W październiku bierze ślub, a jeszcze budują dom, aby poi ślubie móc się gdzie wprowadzić. Choć będzie on dopiero gotowy jakoś na czerwiec. W każdym razie szukają oszczędności wszędzie dlatego też zamiast komina murowanego chcą systemowy. Na http://www.systemykominowe.pl/systemy-ko...turbo.html jest nawet specjalny komin pod ogrzewanie gazowe. takie będą mieli, bo metraż tego domu nie będzie jakiś wielki więc im ogrzewanie gazowe jak najbardziej się opłaca. Ja jej współczuje nerwów, szczególnie, że jeszcze za dwa tygodnie ma obronę pracy magisterskiej, więc stresów ma nie miara.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-09-2017, 11:55
No dokładnie, nic nie napisał dokładnie, no to nie wiem co tu doradzić.

Największy serwis randkowy w Niemczech: Randki Niemcy
21-09-2017, 11:18
Te chciałem doradzić, ale nie mam jak.
__
https://www.tate.pl/kategoria/damskie/od...z-damskie/
12-10-2017, 16:41
No tzn że co? Bo nie rozumiem.
____
skutery inwalidzkie
15-10-2017, 22:23
Najważniejszą kwestią jest chyba wybór odpowiedniego miejsca na wesele. Czym się kierować przy wyborze? Myślę, że wielkością sali - musi być bowiem odpowiednio przestronna, ale także elegancka i stylowo urządzona. Warto wybrać salę w hotelu
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości