Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Planowanie ślubu
22-12-2017, 18:08
RE: Planowanie ślubu
to zapytaj pary młodej, czy chce jakiejś pomocy. Być może wolą sami to zorganizować
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-01-2018, 23:36
To prawda, przecież para młoda może nie chce żeby ktoś się w to angażował. Czasem lepiej pozostawić im wolną rękę.
____
brelok na klucze
02-02-2018, 16:07
Przypuszczam ze pomoc jest mile widziana, ale nie ignerowanie w plany młodych. Ja miałem pomoc przyjaciela, który starał być zawsze pod ręką. Pomógł mi wybrać wzory zaproszeń które znaleźliśmy tu http://www.diamond-wedding.pl/ Poleciał skserować listę goscci by dołączyć do wybranych wzorów. Dzięki temu nie musieliśmy wypełniać ich odręcznie. Pamiętał by wziąć parę sztuk inblanco tak na zapas. I gdy po 5 dniach otrzymaliśmy gotowe zaproszenia, to pognał z nimi na pocztę. Ale nigdy też nie narzucał swojego zdania czy gustu. Po prostu był i to dla mnie najważniejsze.
14-02-2018, 17:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-02-2018 23:47 przez Majsterkowiczka.)
Planując ślub warto rozważyć też z usług jakiego studia zamierzamy skorzystać. Ja rozważam ofertę tego >http://super-foto.eu/ ponieważ bardzo podobają mi się jego realizację. Poza tym sam fotograf potrafi ustawić każdą osobę tak aby wyszła bardzo atrakcyjne na zdjęciach. Dba również o to aby mimika twarzy była odpowiednia, dzięki czemu nie musiałabym martwić się o to, że źle wyjdę na zdjęciach, bo przecież upamiętnianie ślubu to bardzo ważna i jedyna w życiu okazja.
14-02-2018, 19:11
Jednym z najważniejszych elementów (jeśli nie najważniejszy) przy planowaniu ślubu i przyjęcia weselnego jest wybór sali weselnej. Na rynku nie brak ośrodków, które umożliwiają zorganizowanie tego typu uroczystości. Jeśli zależy nam na tym, aby przyjęcia zapadło na zawsze w pamięci zaproszonych przez nas gości, powinniśmy rozważyć organizację przyjęcia w https://www.hotelponiatowski.pl/ w Wólce Kosowskiej.
26-02-2018, 17:24
Wszystko jest ważne podczas planowania ślubu, nie ma rzeczy które można sobie olać czy pominąć. My teraz szukamy fotografa na fotografia-slubna.pl i mam nadzieję, że szybko się na któregoś zdecydujemy, bo czasu zostało już coraz mniej a wiadomo Ci najlepsi mają terminy zarezerwowane mocno do przodu Smile
27-02-2018, 03:04
Planowanie ślubu nie może obejść się bez poszukiwań kamerzysty, jeśli się na niego zdecydujecie. Jakie macie sposoby, na szukanie ofert. Korzystacie po prostu z internetu, czy pomagacie sobie na inne sposoby? Bo jest fajny portal, który zdecydowanie Wam może w tym pomóc, czyli filmowanie-wesel.pl.
27-02-2018, 10:04
Dzień ślubu to chyba najszczęśliwszy dzień każdego człowieka. W tym dniu oprócz oczywistej uroczystości, wesela zwykle dochodzi także do poczęcia dziecka podczas nocy poślubnej. Z tego wględu myślę, że warto sprawić młodej parze prezent związany z przyszłym potomstwem. Mam tutaj na myśli maty do przewijania dla niemowląt. Każda matka wie jak bardzo są one przydatne.
22-03-2018, 14:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-03-2018 14:16 przez GrubaBerta.)
Planowanie ślubu i wesela to wielkie przeżycie. Pamiętam jak ja wychodziłam za mąż ile temu towarzyszyło emocji Smile Przygotowania były super ale było tez trochę nerwów. W przygotowaniu całości bardzo pomógł nam poradnik weselny Magazyn Wesele. To w nim znalazłam dużo świetnych porad dotyczących wielu aspektów ślubnych. Na niektóre pomysły (np.w kwestii wystroju sali) sama bym nie wpadła Smile Fajnie, że są takie strony, z których można czerpać inspirację.
22-03-2018, 15:18
planuję ślub w przyszłym miesiącu, jakieś rady? będę wdzięczny bardzo
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości