Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Planowanie ślubu
16-05-2017, 16:06
RE: Planowanie ślubu
Planując ślub, warto jest też pamiętać o wynajęciu odpowiedniej limuzyny na czas uroczystości ślubnych. Jeżeli chodzi o ceny takiej usługi, to jest tu bardzo różnie. Duże znaczenie ma też tu konkurencyjny wybór dostępnych samochodów, proponowanych przez daną firmę. Wiele osób decyduje się teraz nie tylko na tradycyjne limuzyny, lecz również na inne, eleganckie auta osobowe.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
24-05-2017, 14:14
musisz dbać o gości weselnych,sprawdzać jak się się bawią,pilnować czy nic się nie kończy

http://www.slimmertime.pl/
08-06-2017, 08:03
Dobrze jest mieć do tego wszystkiego dobrego fotografa, żeby uwiecznić wszystkie te piękne chwile. Ja zamierzam skorzystać ze strony fotografia-slubna.pl, ponieważ widziałam na niej ogromną listę ofert z usługami fotograficznymi. Jak dla mnie jest to pomocna stronka, ponieważ będę mogła w jednym miejscu wszystko przejrzeć i porównać.
08-06-2017, 08:20
a co to jest za ślub tak naprawdę

POŻYCZKI DLA MŁODYCH DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZYCH – ILE MUSI DZIAŁAĆ FIRMA, BY DOSTAĆ POŻYCZKĘ?
17-07-2017, 06:13
Wiesz, nie koniecznie musisz kupować kamerę. Zawsze pozostaje Ci możliwość wypożyczenia jakiejś – to nieduży koszt i płacisz tylko wtedy, gdy akurat jej potrzebujesz. Polecam wpisać w wyszukiwarkę kamery wynajem warszawa to z pewnością coś znajdziesz. Powodzenia!
11-09-2017, 14:01
Najważniejszą kwestią jest chyba wybór odpowiedniego miejsca na wesele. Czym się kierować przy wyborze? Myślę, że wielkością sali - musi być bowiem odpowiednio przestronna, ale także elegancka i stylowo urządzona. Warto wybrać salę w hotelu, to wiele ułatwia, w okolicy Warszawy bardzo ładną mają w Hotelu Afrodyta, obejrzyjcie ją sobie na http://www.afrodytaspa.pl/wesela w galerii - trudno o bardziej stylowe, eleganckie miejsce na wesele.
11-09-2017, 22:25
pamiętaj to ty o tym, żeby obrączki zabrać do Kościoła w dniu ślubu Big Grin

daszki ogrodzeniowe
16-09-2017, 12:26
Jako świadek możesz pomóc przed samym weselem podczas gorączki przygotowań. Ja osobiście zadbałem jako świadek o napoje oraz ogarniałem auto do ślubu.

http://www.wynajemhds.pl
16-09-2017, 17:39
Jakie to szczęście, że jeszcze jestem młody i ślubu nie planuję... Big Grin
18-09-2017, 11:49
Młody to znaczy ile masz lat 15 czy 18. Znam nawet 18 latków, którzy brali ślub. Część moich znajomych jeszcze na studiach organizowało weselę, a duża część jakoś od razu po. Mało kto teraz jest singlem, a praktycznie nie znam nikogo kto brał ślub po 30. A czasem jeszcze do planowaniu ślubu dochodzi jeszcze budowa domu czy remont mieszkania, moim zdaniem to jest to trudny orzech do zgryzienia. Moja koleżanka teraz jest w tym temacie. W październiku bierze ślub, a jeszcze budują dom, aby poi ślubie móc się gdzie wprowadzić. Choć będzie on dopiero gotowy jakoś na czerwiec. W każdym razie szukają oszczędności wszędzie dlatego też zamiast komina murowanego chcą systemowy. Na http://www.systemykominowe.pl/systemy-ko...turbo.html jest nawet specjalny komin pod ogrzewanie gazowe. takie będą mieli, bo metraż tego domu nie będzie jakiś wielki więc im ogrzewanie gazowe jak najbardziej się opłaca. Ja jej współczuje nerwów, szczególnie, że jeszcze za dwa tygodnie ma obronę pracy magisterskiej, więc stresów ma nie miara.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości