Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
monitoring gps
02-10-2014, 12:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2015 12:42 przez Jdrek.)
Lightbulb monitoring gps
Witam,

czy ktoś z tutaj obecnych na forum montował u siebie w samochodzie monitoring gps? Jestem bardzo ciekawy, ponieważ staje się to coraz bardziej popularne. Dzięki temu bez problemu można zlokalizować auto, a także zredukować koszty spalania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-11-2017, 02:42
RE: monitoring gps
Ja w swojej firmie używam monitoringu GPS od firmy Transmobil. Podoba mi się, ponieważ mogę mieć stały kontakt z kierowcami, sprawdzać dokładną lokalizację i mieć pełną kontrolę nad zużyciem paliwa. Pozwoliło mi to na zaoszczędzenie wielu kosztów. Dobrze, że się zdecydowałem.
28-11-2017, 10:22
Ja polecam zerknąć na ofertę od ikol, posiadam lokalizator w swoim samochodzie, ale wiem, że mają też rozwiązania dla flot pojazdów. Abonament 16 zł, kilka usług dodatkowych za 2 zł, do tego nie ma umów, więc nie trzeba się wiązać na jakiś określony czas. Bardzo elastyczne.
17-05-2018, 11:38
Ja osobiście do samochodów polecam Mikro lokalizator gps firmy hertzsystems bardzo dobrze sprawdza się w mojej firmowej skodzie.
29-07-2018, 19:40
Monitoring GPS to świetne rozwiązanie zarówno do aut prywatnych jak i do aut firmowych. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikomu skutecznie nie uda się ukraść Twojego samochodu. Najlepiej zaopatrzyć auto w monitoring firmy Transmobil, gdyż są one najbardziej wytrzymałe.
05-08-2018, 10:12
A może kalkulator GPS? Ja od dłuższego czasu korzystam z tej usługi w firmie Konsalnet. Zawsze to mniejsze opóźnienia w obsłudze klientów, mniejsze wydatki i łatwiejsze zarządzanie załogą.
Odpowiedz 

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości