Forum Majsterkowicza
Jakie prezenty dajecie swoim kobietom - Wersja do druku

+- Forum Majsterkowicza (http://forum.majsterkowicza.pl)
+-- Dział: Inne (/forum-12.html)
+--- Dział: Pozostałe tematy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Jakie prezenty dajecie swoim kobietom (/thread-7404.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Jakie prezenty dajecie swoim kobietom - kimon - 26-07-2016 06:58

Cześc. Zbliżają się jej urodziny a ja zupełnie nie mam pomysłu na to co można byłoby jej kupić. Co polecicie w cenie 100 zł?

RE: Jakie prezenty dajecie swoim kobietom - starmilks - 26-07-2016 11:01

Zerknij sobie na tą stronke:
http://www.goodies.pl/367-prezenty-dla-kobiety

Znajduje się na niej sporo pomysłów na prezenty dla kobiet tak wiec zobacz cz czegos tam nie znajdziesz. Moja żona obecnie kolekcjonuje świece Yankee Candle tak wiec jak zbliża się jakaś okazja to dostaje wlaśnie taką świecę
[Obrazek: swieze-roze-fresh-cut-roses.jpg]

Zawsze była z tego zadowolona. Kolekcjonuje te świece i ma ich już sporo. Inne prezenty jakie jej dawałem to na przykład:
biżuteria
kosmetyki
torebka
czy też tradycyjnie czekoladki i kwiaty

RE: Jakie prezenty dajecie swoim kobietom - KStopa79 - 15-08-2016 09:57

Ja mogę podpowiedzieć co daję swojej mamie, a dla niej nigdy nie mam kłopoty z prezentem, ponieważ najczęściej kupuję jej kolczyki. Moja mama uwielbia kolczyki, a zawsze znajdę jakieś ciekawe, oryginalne i, co najważniejsze, żadne nie są takie same. Z żoną to już gorzej, bo kolczyków nie nosi. Uwielbia natomiast bransoletki, a ostatnio obiecałem jej bransoletkę na nogę Smile

RE: Jakie prezenty dajecie swoim kobietom - krystyna - 16-08-2016 15:02

Ja zawsze od swojego faceta dostaję biżuterię. Ostatnio kupił mi srebrne kolczyki. Wink

RE: Jakie prezenty dajecie swoim kobietom - KStopa79 - 19-09-2016 11:56

No, bransoletka na nogę zakupiona na rocznicę ślubu Smile Teraz myślę o prezencie na niechybnie zbliżające się urodziny. Chciałbym żonę czymś zaskoczyć, a ponieważ wiem, że uwielbia szybką jazdę samochodem, rozważam taki prezent. Mam tylko nadzieję, że nie dostanie zawału Tongue

RE: Jakie prezenty dajecie swoim kobietom - rayderson - 19-09-2016 15:09

Najlepsze Wink Trzeba zawsze słuchać i odnotowywać co akurat się waszej kobiecie podoba, czego potrzebuje Smile

RE: Jakie prezenty dajecie swoim kobietom - majsteranna - 21-09-2016 13:10

Zawsze sprawdzą się kosmetyki, perfumy, biżuteria, kwiaty, świece, coś do wnętrza Smile

RE: Jakie prezenty dajecie swoim kobietom - Karol11 - 21-09-2016 14:39

Ja ostatnio kupiłem mojej żonie portfel. Była bardzo zadowolona ponieważ poprzedni troszkę się już wysłużył. Dodatkowo był koloru czerwonego, a podobno w czerwonym pieniądze dłużej się trzymają.(Zobaczę jak długo? )

RE: Jakie prezenty dajecie swoim kobietom - pesto - 21-09-2016 15:57

Perfumy! Jaka kobieta ich nie lubi? Jeśli dziewczyna lubi uwodzące zapachy to polecam Ma Vie Pour Femme http://tagomago.pl/produkt/19945/Hugo-Boss/Ma-Vie-Pour-Femme-woda-perfumowana-spray-75ml/ - bardzo zmysłowe Wink

RE: Jakie prezenty dajecie swoim kobietom - shemek - 23-09-2016 15:05

Ja daję najczęściej kwiaty i jakiś dobry perfum Smile Z doświadczenia wiem, że to właśnie działa najlepiej Wink