Forum Majsterkowicza
boisko - Wersja do druku

+- Forum Majsterkowicza (http://forum.majsterkowicza.pl)
+-- Dział: DIY (/forum-9.html)
+--- Dział: Pomysły/Niedokończone (/forum-10.html)
+--- Wątek: boisko (/thread-6985.html)boisko - Luska - 08-10-2015 15:00

Cześć wszystkim.
Wraz z mężem postanowilismy w tym roku w prezencie gwiazdowym dla naszych synów zrobić im boisko z prawdziwego zdarzenia. Mamy ogromną piwnicę, w której już jest siłownia, sauna i boisko idealnie by tam pasowało. Obydwoje grają w koszykówkę i myślę, że bardzo by ich to ucieszyło. Wybraliśmy już dokładnie miejsce, w którym ma się znajdować, mąż postawił już ścianki działowe i pozostała nam do położenia podłoga i zamontowanie koszy. Nie wiemy na jaką podłogę się zdecydować, wiemy, że najlepsza będzie typowo sportowa podłoga. Mąż znalazł sklep http://www.melagu.pl/podlogi-sportowe, ale jest w nim spory wybór podłóg sportowych i nie wiem, która kupić. Jak myślicie, która będzie najlepsza?


RE: boisko - jadzia88 - 30-09-2021 17:26

Dobrze jest mieć namiar na firmy, które specjalizują się w takich tematach. Od siebie natomiast mogę polecić https://www.fitpark.pl/silownie-zewnetrzne.html Oni specjalizują się w siłowniach zewnętrznych i są naprawdę szeroko cenieni.


RE: boisko - JanMarian - 22-06-2022 10:13

Dobra siłownia to teraz podstawa. Warto dbać o swoje ciało. Najlepiej codziennie coś robić!!
__________________________________
https://samo-dzielni.pl/grupa-zabawowa


RE: boisko - Miłośniczka - 22-06-2022 11:34

A jak wygląda boisko do takiej https://facet.wp.pl/polo-zasady-gry-6762390565653280a gry? Gra w polo to dla mnie nowa ciekawostka i chcę jej spróbować, tylko nie wiem, jak przygotować podłoże. Co osoba, to opinia i ja wciąż jestem w punkcie wyjścia. Dlatego milo widziane będzie podejście z odpowiedzią, jeśli macie jakieś informacje na ten temat.