Forum Majsterkowicza
Wyposażenie magazynów, biur i warsztatów - Wersja do druku

+- Forum Majsterkowicza (http://forum.majsterkowicza.pl)
+-- Dział: Inne (/forum-12.html)
+--- Dział: Ogłoszenia/Bazar (/forum-13.html)
+--- Wątek: Wyposażenie magazynów, biur i warsztatów (/thread-6953.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Wyposażenie magazynów, biur i warsztatów - Diki - 27-08-2015 09:55

Firma LOG-SYSTEM zaprasza do siebie wszystkich, którzy zastanawiają się nad kupnem wyposażenia do magazynów, biur i warsztatów. Polecam kontakt z główną siedzibą firmy lub z jednym z przedstawicieli handlowych www.log-system.pl


RE: Wyposażenie magazynów, biur i warsztatów - Luska - 19-11-2015 13:07

Chcę wynająć magazyn, który znalazłam na stronie http://www.warehouses.pl/hale-i-magazyny-do-wynajecia/region,krakow.html i będę potrzebowała dużej ilości regałów magazynowych. Magazyn jest bardzo duży, bo liczy kilka tysięcy m2 i będą znajdować się w nim meble i artykuły wyposażenia wnętrz. Ktoś z Was zna firmę, która oferuje spore rabaty przy dużych zamówieniach?


RE: Wyposażenie magazynów, biur i warsztatów - Andrzej1456 - 17-12-2015 13:06

Sądzę, że do warsztatu na pewno przyda się wentylator. Najlepiej jak by był taki odprowadzający. Jeśli coś wycinamy i się bardzo pyli to on odprowadzi wszystko i nie będziemy tego wdychać. Tutaj można poczytać sobie ich specyfikacje http://www.wentylatorysklep.pl/odpylacze-i-wentylatory-transportowe,170.html Zastosowanie takich rozwiązań w warsztatach jest bardzo przydatne.


RE: Wyposażenie magazynów, biur i warsztatów - KrzysztofB - 09-03-2016 14:57

W magazynie najważniejsze są wózki widłowe i paleciaki. Zobaczcie ofertę tej firmy - strona główna.


RE: Wyposażenie magazynów, biur i warsztatów - KarolB - 15-07-2016 12:53

Urządzając swój garaż (też potrzebowałem sporo regałów pod skrzynki z narzędziami), korzystałem z usług firmy MET-BAJ http://www.met-baj.com.pl/oferta/3,kategoria.html która produkuje regały do archiwum, magazynowe, ogólnie można też u nich zamówić regały na wymiar.


RE: Wyposażenie magazynów, biur i warsztatów - pesto - 22-11-2016 23:16

Hej! Też dorzucę Wam namiar na dobry i tani sklep, gdzie kupiłam swój regał do piwnicy: http://www.e-regaly.pl/ . Mi wystarczył z płytą mdf, ale do warsztatu najlepiej brać metalowy z dużą nośnością Wink


RE: Wyposażenie magazynów, biur i warsztatów - maksiu432 - 24-11-2016 12:10

No do wartsztatu musi być coś stabilnego i właśnie metalowe chyba najlepsze bo drewniane to różnie bywa w warsztacie.


RE: Wyposażenie magazynów, biur i warsztatów - Mietek011 - 21-12-2016 15:08

Witam
Moja firma mieści się w biurze które wynająłem ze strony http://www.officemap.pl/search/list/?city=krakow Brakuje mi pomysłu na wyposażenie. Nie szukam dziwnych wynalazków które kosztują majątek tylko prostych a co najważniejsze solidnych mebli. Wiem, że ogromny wybór jest w sklepach typu Ikea ale czy znacie może jakieś inne dobre sklepy internetowe z których korzystacie i są sprawdzone


RE: Wyposażenie magazynów, biur i warsztatów - lysy - 22-12-2016 18:25

Jakbyście potrzebowali takich rzeczy jak wykładziny gumowe na stoły robocze i podłogi, maty antypoślizgowe, warto przejrzeć sobie asortyment Nikodem.com.pl. Mają bardzo duży wybór tego typu asortymentu, oferują maty gumowe systemowe, maty olejoodporne z gumy nitrylowej, antypoślizgowe basenowe, antypoślizgowe do barów, siłowni i klubów fitness oraz maty elektroizolacyjne.


RE: Wyposażenie magazynów, biur i warsztatów - Henios - 03-01-2017 12:19

Witam wszystkich bardzo serdecznie w tym nowym roku. Swojego czasu też szukałem firmy do wyposażenia mojego magazynu. W końcu natrafiłem na bardzo dobrą ofertę na stronie http://www.intralog.pl/portfolio/przenosnik-lancuchowy/ Muszę przyznać że jestem z tego bardzo zadowolony. Dzięki ich produktom praca na moim magazynie nabrała tempa i jest na prawdę bardzo wydajna. A co Wy o tym sądzicie ?