Forum Majsterkowicza
Przedstaw się - Wersja do druku

+- Forum Majsterkowicza (http://forum.majsterkowicza.pl)
+-- Dział: Inne (/forum-12.html)
+--- Dział: Pozostałe tematy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Przedstaw się (/thread-5.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Przedstaw się - btomasz - 31-03-2009 21:15

W tym wątku możesz przedstawić się innym użytkownikom forum.

Zacznę może od siebie - na imię mam Tomasz. Interesuje się głównie informatyką i elektroniką. Dosyć dużo czasu spędzam w internecie słuchając przy tym muzyki (głównie z gatunku trance). Lubię konstruować różne ciekawe urządzenia i aby ułatwić to innym, postanowiłem założyć tą stronę internetową.

Witajcie Bracia i Siostry :) - Pomysłowy_Dobromir - 06-05-2009 20:41

Cześć, mam na imię Patryk, jestem zapalonym majsterkowiczem,informatykiem i Dj'em . Dużo czasu poświęcam muzyce, jest to nieodłączna część mojego "JA"
Uwielbiam Trance, resztę gatunków toleruję, więc nie usłyszycie ode mnie słów krytyki ;]. Co dodać ? Znam HTML(z CSS), PHP, obecnie uczę się C# i troszkę liznąłem Delphi Wink. Na równi z muzyką kocham motory (obecnie posiadam skuter i zabytkowy motorek Ogar 200). Chcesz wiedzieć więcej ? Napisz Wink
Pozdrawiam .

RE: Przedstaw się - mich81 - 06-12-2009 00:55

Witam
Mam na imię Michał i interesuje się wszystkim. Kocham poezje śpiewaną i pytania których nie warto zadawać. Mam sporo projektów i pytań i mam nadzieje że moje doświadczenia komuś się przydadzą. posiadam też sporo doświadczenia w dziale hardware PC.
Pozdrawiam

RE: Przedstaw się - Dysan - 15-12-2009 14:45

Witam .... Dysan on line - real Wojtas ... jak kto woli
We wszystkim sobie coś tam dłubię, bo chyba nie ma rzeczy niemożliwych Smile
aktualnie /metaloplastyka (firmę prowadzę z teściem)/ nowoczesne techniki grzewcze (to planuję z bratem, o ile wytrwamy do końca na akademii)/ budownictwo (po średniej szkole)/ i cała reszta rzeczy które można wykonać samemu - nie koniecznie wzywając fachowca Smile

Chyba wszystko jak na pierwszy raz.
Pozdrawiam Wink

RE: Przedstaw się - pfokus - 29-12-2009 21:07

Witam !!
Nazywam się Piotr. Jestem zaciekawiony wszystkim co warte uwagi. Na pewno mogę pomóc w wykończeniach wnętrz gdyż jestem tzw złotą rączką w tej branży. Skończyłem technikum elektrotechnika przemysłowa tutaj również coś wiem. Na co dzień lubię uprawiać sport turystykę kocham szybkie samochody oraz piękne kobiety.
Pozdrawiam

RE: Przedstaw się - Zgrocca - 24-03-2010 15:39

Witam
Nazywam się Daniel
niezawodowo pracuje nad drewnem, największy projekt.. kuchnia moja ;) postaram się .. zrobić reportaż ( i poddać wnikliwej krytyce szacownego gremium) ;)
mam już kilka narzędzi do drewna jak to u amatora desek i na razie ciągle się uczę drewna.
poza tym elektroniczne urządzenia lutuje czasem jakieś drobiazgi,
kilka lat w serwisie komputerów i sieciach komputerowych lan i wi-fi jak i elektrycznych.
fotografuje świat, cmentarze
jestem masażystą z własnym stołem i pomagam ludziom
a dla chleba certyfikuje budynki , audyty energetyczne, OZE itp.
Pozdrawiam
ps
zgadzam się całkowicie z Dysanem
"i cała reszta rzeczy które można wykonać samemu - nie koniecznie wzywając fachowca"

RE: Przedstaw się - btomasz - 26-03-2010 19:29

@Zgrocca
Witam na forum, miło widzieć tutaj nowe osoby zainteresowane majsterkowaniem. Mam nadzieję, że uporasz się z tym reportażem i zamieścisz go na forum lub lepiej w wortalu (wystarczy, że wyślesz do mnie materiały za pomocą maila lub PW, a ja zajmę się resztą). Inne artykuły na temat obróbki drewna również mile widziane.

Pozdrawiam Smile

RE: Przedstaw się - maciek_w11 - 03-09-2010 07:44

Siemka!!
Nazywam się Maciek i mam 13 lat. Interesuje się elektroniką i informatyką. W wolnym czasie lubię surfować po internecie oraz konstruować elektroniczne urządzenia. Bardzo lubię słychać przy tym muzyki.

RE: Przedstaw się - maciej117 - 03-09-2010 11:18

Witam. Jak widać po nicku mam na imię Maciej. Skończyłem w tym roku technikum elektroniczne mam już nawet dyplom Wink i za miesiąc rozpoczynam studia na kierunku Technologia drewna. Obecnie interesuję się stolarstwem, kiedyś była to informatyka i elektronika więc w tych dziedzinach jakąś wiedzę mam. Lubię słuchać muzyki a moją pasją są motocykle, obecnie posiadam skuter Smile a w zasadzie 2 małego peugeota i dużego burgmana 400.

RE: Przedstaw się - kondzio-93 - 03-09-2010 19:17

Witam.
Mam na imię Konrad jak widać także po nicku mam 17 lat, chodzę do 2 technikum informatycznego, bardzo lubię w wolnym czasie majsterkować. Od zawszę lubię stolarstwo zaraził mnie tym dziadek który miał własną stolarnie nad którą mieszkałem z rodzicami, dlatego spędzałem w niej dużo czasu lubię też elektrykę i mechanikę. Niedawno zainteresowałem się elektroniką.