Forum Majsterkowicza
Hobby - Wersja do druku

+- Forum Majsterkowicza (http://forum.majsterkowicza.pl)
+-- Dział: Majsterkowanie (/forum-4.html)
+--- Dział: Informatyka (/forum-7.html)
+--- Wątek: Hobby (/thread-34509.html)Hobby - Modliszka - 30-11-2018 12:33

W pewnym momecie zaczeły interesowac mnie zakłady bukmacherskie i wszystko co jest z nimi związane. Nie znałam się na tym wcześniej za bardzo ale wiem, ze może to być bardzo fajne hobby. Przy interesowaniu i poszerzaniu wiedzy trafiłam na taki artykuł https://oferty-bukmacherskie.pl/porady-bukmacherskie/losy-bukmacherow-expekt-i-betclic/ . Wiedzielicie , że to wszystko tak wyglądało w praktyce?


RE: Hobby - rome343 - 20-12-2018 21:19

Ja mam dość rzadkie hobby. Interesuje mnie kolekcjonowanie monet i medali. Jest ktoś kto też ma takie hobby? Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat kolekcjonowania to koniecznie zajrzyjcie na stronę http://www.skarbnicanarodowa.net.pl/ tutaj wszystko jest ładnie opisane. Polecam serdecznie poczytać.


RE: Hobby - witek695 - 11-01-2019 00:47

Może jeszcze nie wiesz, ale jeśli chcesz stworzyć sobie jakąś swoją własną grę, to śmiało możesz zgłosić się do https://www.fabryka-kart.eu/kompletne-gry/ Tam zaprojektujesz, a oni wykonają dla Ciebie grę Twoich marzeń. Myślę, że może to być również alternatywa dla różnych firm. Fajnie z czegoś takiego będzie sobie skorzystać - ja na Twoim miejscu spróbowałbym.


RE: Hobby - kajtes - 18-01-2019 21:48

Fajnie jak się ma jakieś zajęcie, które zajmuje nam wolny czas. Jeśli chodzi o mnie, to od jakiegoś czasu interesuję się strzelectwem. Zakochałem się w tym sporcie od pierwszej wizyty na strzelnicy. Zastanawiam się czy nie kupić sobie jakiejś wiatrówki. Coś tego typu https://www.protarget.com.pl/pol_m_Strzelectwo_Wiatrowki-170.html powinno wystarczyć na początek.