Forum Majsterkowicza
Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - Wersja do druku

+- Forum Majsterkowicza (http://forum.majsterkowicza.pl)
+-- Dział: DIY (/forum-9.html)
+--- Dział: Ukończone konstrukcje (/forum-11.html)
+--- Wątek: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? (/thread-31332.html)Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - vlad - 11-04-2018 09:44

Czy moglibyście polecić i firmę, której mógłbym powierzyć produkcję i montaż hali stalowej? Samodzielne poszukiwania zakończyłem na firmie http://www.metaltech.pl/ działającą na rynku od ~ 30 lat. Czy warto skorzystać z jej oferty? Czy wśród użytkowników forum jest ktoś, kto tego dokonał i mógłby wypowiedzieć się na jej temat?


RE: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - radosny - 17-04-2018 22:13

Mogę polecić sprawdzoną przeze mnie firmę - mianowicie Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego. Aż tyle na rynku może nie działają, ale mogą się już pochwalić ciekawymi realizacjami na terenie całej Polski jak i innych państw Europy. Produkują i montują, do tego świadczą usługę tzw. generalnego wykonawstwa, czyli jeśli chcemy postawią halę od stworzenia projektu po ostatecznie prace wykończeniowe, w momencie jak opuszczą plac budowy można wjeżdżać do magazynu z towarem czy maszynami jeśli to będzie hala produkcyjna. Są cenieni za terminowość i mocne nastawienie na satysfakcję klienta, jego zdanie jest zawsze najważniejsze.


RE: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - Modliszka - 09-07-2018 18:09

Wiadomo, ze budując hale magazynową czy produkcyjną to nie będziemy robić tego samemu tylko zlecimy to jakiejś doświadczonej firmy, która to zrobi za nas. Warto jednak być chociaż trochę rozpoznanym w tym temacie. Na pewno przydadza się do tego takie artykuły http://e-oko.com/stal-ciagle-najbardziej-popularny-material-konstrukcyjny/ . Przy takiej budowie musisz podjąć wiele istotnych decyzji.


RE: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - tapeciaż - 16-07-2018 22:54

Pytając o firmę ktora wykona dla Ciebie hale stalowe czy znałeś wcześniej firmę http://mix.waw.pl/hale-stalowe.html ? Jeżeli nie to powinieneś się nią zainteresować. Wykonują profesjonalną robote przy projektach jak i budowie hal stalowych w całym kraju. Wykonali już nie jedną halę stalową dla znanych firm w Polsce, jeżeli chcesz aby Twoja hala stalowa była wykonana przez profesjonalistów to wybór nie może być inny.