Forum Majsterkowicza
Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - Wersja do druku

+- Forum Majsterkowicza (http://forum.majsterkowicza.pl)
+-- Dział: DIY (/forum-9.html)
+--- Dział: Ukończone konstrukcje (/forum-11.html)
+--- Wątek: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? (/thread-31332.html)

Strony: 1 2


Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - vlad - 11-04-2018 09:44

Czy moglibyście polecić i firmę, której mógłbym powierzyć produkcję i montaż hali stalowej? Samodzielne poszukiwania zakończyłem na firmie http://www.metaltech.pl/ działającą na rynku od ~ 30 lat. Czy warto skorzystać z jej oferty? Czy wśród użytkowników forum jest ktoś, kto tego dokonał i mógłby wypowiedzieć się na jej temat?


RE: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - radosny - 17-04-2018 22:13

Mogę polecić sprawdzoną przeze mnie firmę - mianowicie Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego. Aż tyle na rynku może nie działają, ale mogą się już pochwalić ciekawymi realizacjami na terenie całej Polski jak i innych państw Europy. Produkują i montują, do tego świadczą usługę tzw. generalnego wykonawstwa, czyli jeśli chcemy postawią halę od stworzenia projektu po ostatecznie prace wykończeniowe, w momencie jak opuszczą plac budowy można wjeżdżać do magazynu z towarem czy maszynami jeśli to będzie hala produkcyjna. Są cenieni za terminowość i mocne nastawienie na satysfakcję klienta, jego zdanie jest zawsze najważniejsze.


RE: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - Modliszka - 09-07-2018 18:09

Wiadomo, ze budując hale magazynową czy produkcyjną to nie będziemy robić tego samemu tylko zlecimy to jakiejś doświadczonej firmy, która to zrobi za nas. Warto jednak być chociaż trochę rozpoznanym w tym temacie. Na pewno przydadza się do tego takie artykuły http://e-oko.com/stal-ciagle-najbardziej-popularny-material-konstrukcyjny/ . Przy takiej budowie musisz podjąć wiele istotnych decyzji.


RE: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - tapeciaż - 16-07-2018 22:54

Pytając o firmę ktora wykona dla Ciebie hale stalowe czy znałeś wcześniej firmę http://mix.waw.pl/hale-stalowe.html ? Jeżeli nie to powinieneś się nią zainteresować. Wykonują profesjonalną robote przy projektach jak i budowie hal stalowych w całym kraju. Wykonali już nie jedną halę stalową dla znanych firm w Polsce, jeżeli chcesz aby Twoja hala stalowa była wykonana przez profesjonalistów to wybór nie może być inny.


RE: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - moniq08 - 21-11-2018 10:01

W większości chyba stawiacie na hale stalowe, ja też się właśnie do takiej przekonałam. Wykonawcę mam już wybranego, teraz interesują mnie inne kwestie, głownie zajmuje się BHP. Załatwiam teraz z firmą http://incor.com.pl/realizacje/obrysy-regalow-i-ramp/ obrysy regałow i ramp, chce też żeby zajeli się innymi pasami na magazynie, no i może wymalują mi parking przedSmile


RE: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - Gally - 03-12-2018 14:04

A w jakim celu w ogóle stawiasz taką halę? Jeżeli na użytek własnej firmy, to myślę, że bardziej ekonomiczne oraz elastyczne byłoby zdecydowanie się na wynajem hali magazynowej. Wystarczy zajrzeć chociażby tutaj: https://www.warehouses.pl/pl/magazyny/do-wynajecia/wojewodztwo/slaskie . Jeżeli zaś budujesz ją właśnie po to, by wynajmować innym i traktujesz to jako inwestycję – wtedy i tak warto zobaczyć sobie powyższą stronkę i upewnić się, że Twoja oferta znajdzie się na jej łamach Wink.


RE: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - juliap - 04-01-2019 13:04

Najpierw trzeba wykonać jej projekt i opracować dla niej całą dokumentację. To zadanie polecam zlecić sprawdzonej firmie projektowej, na przykład Zarzycki Konstrukcje: https://zarzycki-konstrukcje.pl/hale-stalowe/. Oni mają duże doświadczenie w wykonywaniu tego typu projektów i na pewno Wam pomogą.


RE: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - laura2 - 11-01-2019 16:41

Ja razem z mężem wzieliśmy sprawy w swoje ręce i budujemy razem dwu pietrowy magazyn do naszej firmy produkującej dywany, Jednak mamy problem z drugim piętrem i będziemy musieli zainwestować w sprzęt do wciągania materiałów budowlanych na piętro by było szybciej. https://www.geda24.pl/ tutaj znalazłam bardzo interesująca ofertę która mojemu mężowi również się spodobała.


RE: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - Sinister - 26-02-2019 10:10

Najlepiej po prostu postawić na firmę, która byłaby w stanie zająć się budową naprawdę sprawnie.


RE: Hala stalowa - komu powierzyć jej wykonanie? - jadzia88 - 26-03-2019 12:41

Moim zdaniem, każdy konkretny magazyn powinien być odpowiednio wyposażony. Oczywiście, ciężko skompletować cały sprzęt na początku ale pomyśl o tym co jest niezbędne przy magazynie. Sądzę, że akurat w tym przypadku bardzo przydadzą się takie sprzęty, jakie oferuje firma Gizo https://gizo.pl/ , czyli między innymi podnośniki, wózki widłowe, ładowarki teleskopowe itd. To bardzo ważne, aby zainwestować w sprzęt wysokiej jakości - taka inwestycja na pewno szybko wam się zwróci.