Forum Majsterkowicza
Sprzet AGD - Wersja do druku

+- Forum Majsterkowicza (http://forum.majsterkowicza.pl)
+-- Dział: Majsterkowanie (/forum-4.html)
+--- Dział: Elektronika (/forum-5.html)
+--- Wątek: Sprzet AGD (/thread-20744.html)

Strony: 1 2


Sprzet AGD - Modliszka - 01-02-2018 16:46

Myślę, że każdy dom powiniem być dopowiednio wyposażony w sprzęt AGD. Jeżeli chcemy kupić go w sprawdzonym miejscu to tutaj http://milenium-agd.pl/sprzedaz-agd/ warto zajrzeć. Mają też serwis więc wszystko w jednym miejscu.


RE: Sprzet AGD - elabarbara - 19-06-2018 07:35

Jak kupowałam mieszkanie, to zaraz potem wyposażyłam je w bardzo dobry sprzęt AGD. A jeśli chodzi o odkurzacz, to sami sprawdźcie na tej stronie http://www.hoover.pl/pl_PL/ . Nie mogłam oprzeć się tym nowoczesnym urządzeniom. Trudny miałam wybór, ale zdecydowałam się w rezultacie na Rhapsody. Super automat z nowoczesnym czyszczeniem pojemnika na kurz.


RE: Sprzet AGD - blaskowa - 21-06-2018 15:56

W zakresie małego AGD kuchennego w 100% polecam sklep z ekspresami do kawy LoveCoffe. Ja ostatnio kupiłam tam ekspres marki Jura WE8 Dark Inox - https://lovecoffee.pl/product-pol-284-Ekspres-do-kawy-Jura-WE8-Dark-Inox-3x-kawa.html
Ekspres działa świetnie, a w sklepie dostałam bardzo dużo fachowych porad, który model wybrać.


RE: Sprzet AGD - Radekrak - 30-06-2018 16:54

W temacie AGD, moja pralka zaczęła podskakiwać podczas wirowania, i nie chodzi mi o zwykłe drżenie. Po prostu skacze po całej łazience. Wiecie, jaka może być tego przyczyna? Tutaj https://www.restartagd.pl/co-zrobic-gdy-pralka-skacze-podczas-wirowania/ czytałem, że może być winne łożysko . Zgadzacie się z tym? Jak to naprawić samodzielnie?


RE: Sprzet AGD - cocek - 11-07-2018 20:03

Wiecie co mnie osotatnio w zachwyt wprowadziło? Zmywarka która posiada sterowanie za pomocą WIFI, http://www.candy.pl/pl_PL/produkty/pranie-suszenie/zmywarki/-/catalog/42514253/cdim-3t623prdf , jestem oczarowana czyms tak nowoczesnym, w sumie tak sobie pomyślałam że jak robią takie AGD to czeka nas świetlana przyszłość. Kobiety będziemy wszsytko sterować z pozycji kanapy Smile


RE: Sprzet AGD - Miłośniczka - 30-07-2018 14:24

Sprzęt AGD niestety ma to do siebie, że lubi się psuć i to w tych najmniej odpowiednich momentach, kiedy na przykład wyjazd za pasem, czy pieniądze wyszły na wyjątkowe okazje. Można przyoszczędzić, starając się stary sprzęt naprawić. Opcja z zakupem nowego zawsze jest droższa. Dlatego tutaj https://internetowecentrumbiznesowe.pl/wybierz-dobrego-serwisanta/ dowiecie się, jak wybrać odpowiedniego fachowca.


RE: Sprzet AGD - moniq08 - 23-08-2018 10:58

Oprócz lodówki, piekarnika czyli takich podstawowych rzeczy musicie też zakupić porządny ekspres do kawy. Ja bez tego mojej kuchni sobie nie wyobrażam Big Grin Na stronce https://www.cafesilesia.pl znajdziecie takie rzeczy, ja też tam zamawiam bardzo dobre, włoskie kawy


RE: Sprzet AGD - danielwawryk - 16-10-2018 23:38

No agd porządne w domu to podstawa, ja sobie tak ostatnio czytałem i stwierdziłem że przyda się pralko suszarka slim http://przeglad-domowy.pl/warto-wiedzie/302-pralko-suszarka-bez-tajemnic-wady-i-zalety Normalnie suszenie ubrań kupę czasu zajmuje zwłaszcza zimą, a tak to mamy wygodnie i szybko. To ogromne ułatwienie zwłaszcza przy dużej rodzinie


RE: Sprzet AGD - Milek - 06-12-2018 11:56

To fakt, że porządne AGD to podstawa. My przy okazji kupna nowego mieszkania zdecydowaliśmy się na wymianę całego AGD. W zasadzie wszystko kupiliśmy w Neonecie https://www.neonet.pl/ . Teraz mają tam mega promocji na większośc produktów, ponadto sprzęt można kupić w super ratach 0%. I co najważniejsze - transport i montaż urządzeń kosztuje tylko 1 zł!


RE: Sprzet AGD - witek695 - 14-12-2018 10:44

Mnie potrzebne są worki do odkurzacza thomas i może wiecie, gdzie je kupię? Zależałoby mi głównie na sklepie online, ponieważ mieszkam na wsi i raczej nie mam ochoty wyjeżdżać gdzieś dalej, a do nas przesyłki ze sklepów online dochodzą bardzo szybko. Swoją drogą wydaje mi się, że te worki są naprawdę jednymi z lepszych, ale nie wiem, czy to kwestia ich jakości, czy dobrego odkurzacza.