Forum Majsterkowicza
Soczewki kontaktowe Bausch & Lomb - jakie wybrać? - Wersja do druku

+- Forum Majsterkowicza (http://forum.majsterkowicza.pl)
+-- Dział: Inne (/forum-12.html)
+--- Dział: Pozostałe tematy (/forum-14.html)
+--- Wątek: Soczewki kontaktowe Bausch & Lomb - jakie wybrać? (/thread-19944.html)Soczewki kontaktowe Bausch & Lomb - jakie wybrać? - BlueMoon6 - 12-01-2018 00:02

Korzystacie może z soczewek Bausch & Lomb? Możecie mi doradzić jakieś konkretne Smile Muszę już je zakupić, a wciąż się nie zdecydowałam.


RE: Soczewki kontaktowe Bausch & Lomb - jakie wybrać? - DrewnianyJJA - 12-01-2018 14:57

soflens są niezłe, zazwyczaj je stosuje no i jestem raczej zadowolony


RE: Soczewki kontaktowe Bausch & Lomb - jakie wybrać? - BlueMoon6 - 12-01-2018 21:27

dzięki za radę Smile Ja zdecydowałam się kupić te https://www.kontaktowe.pl/47-bauschlomb i wydaje mi się, że dobrze zrobiłam.


RE: Soczewki kontaktowe Bausch & Lomb - jakie wybrać? - Majsterkowiczka - 12-05-2018 20:25

Ja też wolę soczewki kontaktowe bo są o wiele bardziej wygodne niż okulary. Nie wiem jak wy, ale ja chyba zamówię coś tutaj > https://www.dlaoka.com/szukaj?submit_sea...=biofinity bo słyszałam, że firma jest bardzo profesjonalna i i mają już duże doświadczenie w branży. A dzięki takiej unikalnej technologii, wieloogniskowe soczewki zapewniają duży dopływ tlenu do oczu. Są naturalnie zwilżone, a ich wilgoć nie wypłukuje się. Taki produkt jest zdecydowanie zdrowszy dla oczu.


RE: Soczewki kontaktowe Bausch & Lomb - jakie wybrać? - vlad - 17-05-2018 00:28

Ty wiesz, że nigdy nie słyszałem o tej firmie? Od kiedy ona istnieje? Jakiego typu soczewki kontaktowe oferuje? Wyboru soczewek kontaktowych powinien dokonać optyk, nie proponowałbym robić tego na własną rękę. Jednym ze sklepów internetowych, który zajmuje się sprzedażą soczewek, jest https://mylenshop.com/pol_m_soczewki-dwutygodniowe-611.html – można w nim znaleźć różne rodzaje soczewek, wielu firm...


RE: Soczewki kontaktowe Bausch & Lomb - jakie wybrać? - Adamm - 17-05-2018 12:26

o soczewkach można podyskutować na forum http://tuokulary.pl/ Oczywiście wybór soczewek kontaktowych jest duży, więc warto zasięgać opinii użytkowników nie tylko sprzedawców. Rozmiary są standardowe, ale każdy z producentów ma własne wytyczne.


RE: Soczewki kontaktowe Bausch & Lomb - jakie wybrać? - maciek233 - 21-06-2018 14:12

Fajne są te soczewki, kupiłem je ostatnio w salonie optycznym https://www.rianoptyk.pl/ i nie miałem z nimi żadnego problemu. Wydaje mi się, że są to jedne z najlepszych soczewek na rynku.


RE: Soczewki kontaktowe Bausch & Lomb - jakie wybrać? - Majsterkowiczka - 30-07-2018 19:30

Ja tam wolę modne okulary, które przyciagną uwagę każdego, poprawią mój wygląd i przede wszystkim dzięki nim uniknę problemu ze ściąganiem szkieł kontaktowych. Co powiecie na temat tej oferty > https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korekcyjne_Okulary-Korekcyjne-Porsche-Design-1314.html ? Oprawki skonstruowane w modelach tych okularów prezentują się często w odmienny sposób, przez co w pierwszej chwili trudno uwierzyć w to, że mamy do czynienia z jedną linią produktów optycznych.


RE: Soczewki kontaktowe Bausch & Lomb - jakie wybrać? - tapeciaż - 06-08-2018 11:18

Jeżeli chodzi o soczewki to ja bym wybrał modne okulary, nie lubie nosić soczewek i raczej na pewno zdecydowałbym się na okulary progresywne warszawa http://www.okko.com.pl/ jest to bardzo dobry sklep z okularami w którym dopasujesz oprawki oraz szkła jakie potrzebujesz. Warto zastanowić się nad ofertą którą oferuje ten sklep z okularami.


RE: Soczewki kontaktowe Bausch & Lomb - jakie wybrać? - Elżbieta - 29-08-2018 18:02

Hmm...ja za bardzo nie znam się na soczewkach kontaktowych. Sama muszę coś znaleźć - dobrego ale przyzwoitego cenowo. Pomyślałam o ofercie Eyewear24 > https://eyewear24.net/pol_m_Soczewki-Kontaktowe-336.html gdzie mają na prawdę spory wybór i przeróżne firmy. W końcu znajdę coś dla siebie, nie sądzicie ?