Forum Majsterkowicza
Dom i urzadzanie - Wersja do druku

+- Forum Majsterkowicza (http://forum.majsterkowicza.pl)
+-- Dział: Majsterkowanie (/forum-4.html)
+--- Dział: Pozostałe (/forum-21.html)
+--- Wątek: Dom i urzadzanie (/thread-19940.html)

Strony: 1 2


Dom i urzadzanie - Modliszka - 10-01-2018 19:30

Urządzanie domu , mieszkania, czy biura jest dla mnie prawdziwną przyjemnością. Lubie dbać o takie rzeczy i zajmować się dekoracją. Pomagam też znajomym urządzać mieszkania. Dla mnie fajnymi dekoracjami są kwiaty, nie każdy ma czas na dbanie o nie więc sztuczne-rosliny.pl są najlepszym rozwiązaniem.


RE: Dom i urzadzanie - Radekrak - 12-01-2018 08:58

To prawda, ale pamiętaj o tym, że każdy może mieć inne zdanie. Osobiście wolę nie polecać nikomu nie polecać gotowych rozwiązań, bo różnie to jest przyjmowane. Moim zdaniem najlepsze porady budowlane w tym i innych tematach są właśnie na tym blogu. Dowiedziałem się wiele o dekorowaniu wnętrz dzięki niemu.


RE: Dom i urzadzanie - Majsterkowiczka - 12-01-2018 18:58

Urządzić dom fakt faktem można samemu, jednak jeśli chodzi o budowę to jednak nie mając o tym pojęcia nie podjęłabym się takie wyzwania. Moi rodzice całkiem niedawno zarezerwowali dom na osiedlu Pasieki > http://pasieki-komorniki.pl/ i są bardzo zadowoleni. Mama mówiła, że pomieszczenia zaprojektowano w sposób funkcjonalny i przestrzenny, dlatego nie musi się trudzić z urządzaniem wnętrza domu.


RE: Dom i urzadzanie - wojak16 - 19-01-2018 17:57

Urządzanie domu dla siebie jest super, natomiast ciężko jest to zrobić dla kogoś nie znając jego nawyków.


RE: Dom i urzadzanie - tapeciaż - 22-01-2018 13:44

Mi podobają się w mieszkaniach schody Zobaczie tu http://www.schodyjaszczuk.pl/galeria/schody-na-beton/
Proponuję zobaczyć galerie by przekonać się jak ładnie wyglądają schody drewniane kładzone na beton. Do wykonania schodów na beton urzywa się drewna wysokiej jakości krajowego jesionu lub dębu. Jest tez możliwość skorzystania z drewna egzotycznego dostępnego na naszym rynku.


RE: Dom i urzadzanie - DamianT - 22-01-2018 17:24

Mi tam nie podobają się sztuczne rośliny i nie kupiłbym takich do swojego mieszkania ;P


RE: Dom i urzadzanie - Adamm - 25-01-2018 00:12

budując nowy dom i mając plany poprawy jakość powietrza radzę przeanalizować możliwość uzyskania dofinansowania do ogrzewania bardziej ekologicznego w zależności od progów dla danego regionu można uzyskać nawet do 80% poniesionych kosztów. Warto odwiedzić urzędnika odpowiedzialnego za ochronę środowiska


RE: Dom i urzadzanie - Sinister - 08-02-2018 10:30

Nie wiem, czym kierują się ludzie, którzy decydują się na zastosowanie w domu dekoracji w postaci sztucznych kwiatów Wink. Przecież w sklepach jest tak wiele różnych, pięknych dekoracji, że bez większego problemu kupić można coś naprawdę wyjątkowego. Wink


RE: Dom i urzadzanie - Gally - 12-02-2018 14:49

Ja też nie rozumiem jak można mieć w domu sztuczne kwiaty. Nie wiem czemu ale kojarzą mi się one ze cmentarzem. Jeśli ktoś chce porady związane z urządzaniem mieszkania to polecam wejść na http://blog-meblowy.pl/ . Jest tam naprawdę kilka ciekawych artykułów związanych z urządzanie mieszkanie. Myślę, że wiele osób może zostać przez nie zainspirowanym.


RE: Dom i urzadzanie - laura2 - 14-08-2018 12:40

Jeżeli chodzi o dom to polecam wam firmę która wykonuje przeprowadzki międzynarodowe warszawa Dzięki takim przeprowadzkom miedzynarodowym z warszawy, gdziekolwiek się nie będziecie chcieli wyprowadzić oni wam pomogą. Przeprowadzki międzynarodowe z warszawy to bardzo dobre rozwiązanie jeżeli chodzi o zmianę adresu zamieszkania.