Forum Majsterkowicza
Szkolenia i warsztaty? - Wersja do druku

+- Forum Majsterkowicza (http://forum.majsterkowicza.pl)
+-- Dział: Majsterkowanie (/forum-4.html)
+--- Dział: Mechanika (/forum-6.html)
+--- Wątek: Szkolenia i warsztaty? (/thread-19729.html)Szkolenia i warsztaty? - mała_mi - 21-11-2017 18:41

Czy korzystacie z jakiś szkoleń czy warsztatów by doszkalać swoje umiejętności? Ja osobiście byłem kilka razy na szkoleniach typowo mechanicznych, ale teraz myślę o czymś takim http://emt-systems.pl/sieci_roboty_przemyslowe_szkolenia_otwarte.html, czy ktoś z Was może polecić jakieś inne szkolenia tego typu?


RE: Szkolenia i warsztaty? - elabarbara - 22-01-2018 11:23

Atrakcyjne szkolenia z medycyny estetycznej, które znacznie mogą podnieść Twoje kwalifikacje w tym zawodzie można odbyć w http://edumedical.pl/ . Całe szkolenie to sporo materiału ale przedstawionego w przystępny i jasny sposób oraz odpowiednio rozplanowane czasowo. dzięki takiemu szkoleniu mozna zdobyć więcej wiedzy która przyda się w pracy.


RE: Szkolenia i warsztaty? - jjusti18 - 26-01-2018 16:13

Rozwijać się trzeba cały czas. Moim zdaniem człowiek nie powinien stać w miejscu, lecz dążyć do tego żeby jak najwięcej się nauczyć http://www.wiedzanet.pl/jak-poprawic-iq/ . Przecież większa wiedza, nowe umiejętność każdemu przydadzą się w szczególności będziemy wówczas docenieni przez np. pracodawcę.


RE: Szkolenia i warsztaty? - Olga55 - 31-01-2018 11:37

Jasne, regularnie uczęszczam na różnego rodzaju kursy, które tylko mnie zainteresują. Teraz wybieram się na kurs komunikacji interpersonalnej https://alerta.pl/katalog/szczegoly/komunikacja-interpersonalna/. Mam nadzieję, że spodoba mi się podobnie jak wcześniejsze kursy, który odbyłam w firmie Alerta.


RE: Szkolenia i warsztaty? - vlad - 14-02-2018 20:03

Uważam, że jeśli chcemy się rozwijać, powinniśmy z takich szkoleń korzystać. Miejmy na uwadze, że decydując się na tego typu szkolenia, zwiększamy swoje kwalifikacje, przez co stajemy się atrakcyjniejsi na rynku pracy. Teraz, nie brak firm, które organizowaniem takich szkoleń się zajmują (szczególnie warte uwagi są szkolenia sprzedażowe).