Forum Majsterkowicza
problem z kanalizacją - Wersja do druku

+- Forum Majsterkowicza (http://forum.majsterkowicza.pl)
+-- Dział: Majsterkowanie (/forum-4.html)
+--- Dział: Elektronika (/forum-5.html)
+--- Wątek: problem z kanalizacją (/thread-16487.html)problem z kanalizacją - Modliszka - 17-07-2017 17:39

Tak to już niestety jest, że posiadając kanalizacje trzeba od czasu do czasu coś z nią robić. Znajomi mówili nam, że powinniśmy kupić sobie przepychacz do kanalizacji. Wydawało mi się to zbędne a teraz szukam tutaj http://rafnar.pl/ , przepychacza bo jest potrzebny.


RE: problem z kanalizacją - juliap - 19-12-2017 09:33

Przy jakichkolwiek problemach z kanalizacją najlepiej zatrudnić osoby, które się na tym znają. Jeśli mieszkacie w Warszawie lub okolicach to myślę, że zainteresuje Was oferta dostępna tu: https://www.stankan.pl/udraznianie-rur-kanalizacyjnych/. Ci ludzie znają się na rzeczy, załatwią sprawę kompleksowo - nie musicie o nic się martwić.


RE: problem z kanalizacją - witek695 - 25-07-2019 23:00

To prawda - mając kanalizację trzeba liczyć się z tym, że z czasem może przestać być drożna. Zimą, niektóre jej elementy mogą zamarznąć, co również powoduje nieprawidłowości w działaniu. Chcąc się z nimi uporać, warto skontaktować się z firmą https://www.stankan.pl/udraznianie-rur-kanalizacyjnych/ dysponującą urządzeniami pozwalającymi jej na usunięcie wszelkich usterek.


RE: problem z kanalizacją - sterr - 29-08-2020 03:41

W mojej miejscowości powoli powstaje nowa linia kanalizacyjna. Tak samo jak linia wodociągowa to nowopowstałych posesji. DO tego konieczne są elementy armatury wodociągowej. Obejma do nawiercania z odejściem kołnierzowym na rury PCV i PE, nawiertki, osprzęt do armatury i aparaty do nawiercania wodociągów.


RE: problem z kanalizacją - Radekrak - 21-09-2020 20:17

Jeśli masz problem z kanalizacją, to myślę, że powinieneś tutaj https://wukopoznan.pl/ zapytać i dowiedzieć się, co i ja. Oni zajmują się przede wszystkim problemami związanymi z zapychaniem, nieszczelnością i innymi tego rodzaju problemami. Dlatego warto właśnie do nich pójść.


RE: problem z kanalizacją - Miłośniczka - 09-10-2020 10:24

Można mieć tak naprawdę różne problemy z kanalizą, ale zwykle albo ona cieknie, albo nie domaga, są zatory. W pierwszym przypadku należy zlokalizować wyciek i się go pozbyć, a w drugim należy udrażnianie rur Warszawa https://przepychanierurwarszawa.pl zamówić. Dzięki temu będziemy wiedzieli przede wszystkim, co się dzieje i nam to odpowiednia ekipa naprawi.


RE: problem z kanalizacją - blekoko - 12-09-2021 09:10

Niestety, ale ja coś wiem na temat zepsutej kanalizacji w poprzednim tygodniu wybiło nam szambo a wszystko przez zapchane rury i nie pozostało nic innego jak wezwać pogotowie kanalizacyjne żyrardów na szczęście ma specjalistów którzy szybko pojawili się na miejscu i bardzo mi pomogli. Mam nadzieję, że na kilka kolejnych lat z tym szambem będzie spokój teraz...