Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: Zmywarka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam. Czy ktoś tutaj kupował ostatnio zmywarkę? Szukam jakiegoś dobrego modelu na 60 cm.
Ja jakiś czas temu zamówiłem sobie nową zmywarkę. Zdecydowałem się na ten model:
http://www.candy.pl/pl/produkty/pranie-s...cdpm-96370
Zmywarka marki Candy. Dobrze wykonana, ma sporą pojemność . Mieści ponad 16 kompletów naczyń. Myśleliśmy ,ze będziemy nastawiać ja stosunkowo rzadko jednak okazało się,ze właczamy co drugi dzien tak więc dobrze,ze zdecydowaliśmy się na taki większy model. Programów ma sporo ale ten codzienny radzi sobie nawet z najbardziej zabrudzonymi garnkami. Tak wieć najczęściej go nastawiamy.
Weź Bosch SMS50D38EU lub Whirlpool ADP 860 IX. Ja też zamierzam w ciągu najbliższych tygodni kupić jakąś nową zmywarkę i właśnie rozważam te dwa modele.
Polecam Whirlpool ADP 860 IX.Sama ją 2 miesiące temu kupiłam i na razie działa ok.
Ja mam mniejszą Bosha. Ogólnie firma sprawdza mi się w domu całkiem dobrze więc mogę śmiało polecić.
Wszyscy tu wymieniają firmę Bosh, Whirlpool, Candy. Ciekaw jestem natomiast opinii o zmywarkach firmy Amica?
A co powiesz o tej zmywarce - http://www.kernau.com/produkt/kdi-6951-z...60-cm.html ? Jak dla mnie warto zastanowić się nad jej wyborem, bo po pierwsze ma dobre parametry, a po drugie aż 5 lat gwarancji, cena też jest dosyć przystępna. Sama szukam zmywarki do swojej kuchni i raczej na pewno zdecyduję się na ten model Wink.
(12-07-2016 16:08)KStopa79 napisał(a): [ -> ]Wszyscy tu wymieniają firmę Bosh, Whirlpool, Candy. Ciekaw jestem natomiast opinii o zmywarkach firmy Amica?
Z tego co słyszałam to Amica jest ok. Może ma mniej modeli niż inne dlatego o niej się nie mówi?
Ja mam AEG, ale mogłaby być trochę lepiej rozplanowana. Mieści mniej naczyń, niż można się było spodziewać.
Ma mamy Bosha ale nie jesteśmy z niej zadowoleni stosunek wysokiej ceny do średniej jakości. Nie domywa naczyń. Nie warto przepłacać w przypadku zmywarek.
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie