Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: monitoring gps
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

czy ktoś z tutaj obecnych na forum montował u siebie w samochodzie monitoring gps? Jestem bardzo ciekawy, ponieważ staje się to coraz bardziej popularne. Dzięki temu bez problemu można zlokalizować auto, a także zredukować koszty spalania.
Ja w swojej firmie używam monitoringu GPS od firmy Transmobil. Podoba mi się, ponieważ mogę mieć stały kontakt z kierowcami, sprawdzać dokładną lokalizację i mieć pełną kontrolę nad zużyciem paliwa. Pozwoliło mi to na zaoszczędzenie wielu kosztów. Dobrze, że się zdecydowałem.
Ja polecam zerknąć na ofertę od ikol, posiadam lokalizator w swoim samochodzie, ale wiem, że mają też rozwiązania dla flot pojazdów. Abonament 16 zł, kilka usług dodatkowych za 2 zł, do tego nie ma umów, więc nie trzeba się wiązać na jakiś określony czas. Bardzo elastyczne.
Ja osobiście do samochodów polecam Mikro lokalizator gps firmy hertzsystems bardzo dobrze sprawdza się w mojej firmowej skodzie.
Monitoring GPS to świetne rozwiązanie zarówno do aut prywatnych jak i do aut firmowych. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nikomu skutecznie nie uda się ukraść Twojego samochodu. Najlepiej zaopatrzyć auto w monitoring firmy Transmobil, gdyż są one najbardziej wytrzymałe.
A może kalkulator GPS? Ja od dłuższego czasu korzystam z tej usługi w firmie Konsalnet. Zawsze to mniejsze opóźnienia w obsłudze klientów, mniejsze wydatki i łatwiejsze zarządzanie załogą.
Przekierowanie