Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: Pytanie o centralne ogrzewanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam
Mam pytanie dotyczące centralnego ogrzewania. Ostatnio mam bardzo duże ciśnienie w rurach :/ Nie wiem do końca czym to jest spowodowane bo niby wszystko jest ok. Zastanawiam się czy nie będzie dobrze jak zamontuję Reduktor Cieczy
To powinno troszkę obniżyć ciśnienie co nie ?
Dziękuje za pomoc Smile
Jak chcesz to zakładaj ale według mnie nie obniżysz tak bardzo tego ciśnienia.
Skąd w ogóle wiesz że masz za duże ciśnienie?
szermier1 ma racje taki reduktor cieczy nie wiele da sąsiad także miał taki problem i też to założył ale tak naprawdę nie wiele to dało.
Także dołączam do pytanie "skąd wogule wiesz że masz zadurze ciśnienie??????????"
Zapewne tryska odpowietrznikami...
Miałem podobny problem z ciśnieniem wody w rurach. Skończyło się na tym, że wymieniłem całą instalację wraz z piecem, na nowy, piątej klasy. Przerzuciłem się tym samym na ogrzewanie domu za pomocą ekogroszku, który kupuję w workach http://ewegiel24.my-free.website/ . Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dodatkowo ten dostawca oferuje wysoką jakość produktów i darmową decyzję, co dla mnie jest wielkim plusem Smile
Nie lepiej byłoby się zdecydować na ogrzewanie na podczerwień? Zakup takich systemów jest niski, bez żadnych dodatkowych kosztów. Nie trzeba przejmować się zakupem oraz magazynowaniem materiałów grzewczych, co uważam za spory plus. Ponadto ogrzewanie na podczerwień jest przyjazne dla środowiska, a także dla alergików. Sprawdźcie ofertę od https://heet24.pl/ .
A może po prostu zgłoś się do specjalistów, zamiast grzebać na własną rękę? Bardzo dobra firmą, która zajmuje się kwestiami związanymi między innymi z centralnym ogrzewaniem jest Kalhyd: https://kalhyd.pl/centralne-ogrzewanie/. Oni na pewno Ci pomogą w tej sytuacji.
Oj naiwni... Przecież to była tylko reklama reduktora cieczy :-)
A znacie może e-sklep z wyposażeniem łazienek i ogrzewaniem https://wodtech.pl/ ? Ponieważ zastanawiam się nad zakupami w tym sklepie, jeśli chodzi oczywiście o ogrzewanie w naszym domu. Czekają nas spore zmiany i mam nadzieję, że będę mógł liczyć na zakup dobrych elementów. Niestety nowe ogrzewanie tyle kosztuje, że trzeba będzie uzbierać całą kwotę.
Ja mam z kolei pytanie związane z ogrzewaniem hali magazynowej. Muszę się zdecydować na zakup nagrzewnic wodnych, ale nie jestem specjalistką w tej dziedzinie. Przeglądając różne oferty znalazłam między innymi tą firmę https://reventongroup.eu/ . Z tego, co wiem to Reventon jest wiodącym producentem takich urządzeń i zdobył uznanie wielu bardzo wymagających klientów. Myślicie, że powinnam się z nimi skontaktować?
Stron: 1 2
Przekierowanie