Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: Montaż kamer wokół domu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Będziemy instalować kamery wokół domu, czy mamy obowiązek powiesić w widocznym miejscu tabliczkę ze obiekt jest monitorowany ? Kamery będą obejmować wyłącznie naszą posesję, wiec nagrywany będzie tylko ten kto na nią wejdzie czyli np. kurier. Czy jakoś prawnie to jest uregulowane ze należy wywiesić tabliczkę ?.
Lepiej powiesić, bo dobrze jest, by kamera obejmowała też drogę obok domu.
Większość zagrożeń się tam zaczyna, a złodzieje (jeśli nie mieszkają po sąsiedzku), przynajmniej raz się tam pokażą (np kilka dni przed włamaniem).

Systemy zabezpieczeń warto jest przejrzeć sobie w firmie ASD. Pomogą dobrac monitoring odpowiedni do Waszych potrzeb. Monitoring dobrze jest również połączyć z alarmem.
Świetną robotę w tym zakresie wykonują panowie z MMA Tech http://mmatech.pl/. Firma działa w Warszawie i okolicach. Jak ktoś szuka wykonawcy do monitoringu, kamer czy domofonów - polecam.
Wiadomo, że bezpieczeństwo jest najważniejsze dlatego ja zastanawiam się nad ofertą firmy https://www.mosirbielskpodlaski.pl/firma/lprosystem żeby zainstalować nie tylko odpowiedni system monitoringu, ale także wideodomofon żeby widzieć kto dzwoni i kto do mnie przychodzi. Co sądzicie na ten temat?
Prezenty na pewno znajdziemy w sieci https://walizkitorby.pl/ Walizka czy torba męska okaże się idealna dla taty czy męża. Wszystko co tylko chcemy możemy dzisiaj odkrywać dla siebie online.
Przekierowanie