Forum Majsterkowicza

Pełna wersja: Dziura w drzwiach wewnętrznych
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Jestem studentem i nie stać mnie na nowe drzwi a w starych jest dziura i jak ją załatać i zamaskować żeby właściciele mieszkania nie poznali się? Drzwi są ze sklejki, w srodku jest wypelnienie tekturowe.[img][Obrazek: out.php?i=705682_2014-01-26-15.58.07.jpg][/img]
Proszę o pomoc.
Jedyne co mi przychodzi do głowy to:
Zrobić coś na wzór kartonu w drzwiach (wypełnienie i "usztywnienie") następnie z drewna np sklejka modelarska wyciąć "łatę" i przykleić na to wszystko (cały kwadrat wew drzwi w którym jest dziura) przykleić okleinę pasującą do reszty drzwi.
osobiście myślałem najpierw nad pianką montażową niskoprężną, a potem na to okleina ale Twój pomysł jest również dobry. Dziękuje za pomoc Smile
Pianka nawet nisko sprężona cóż upierdoli wszystko i może co nie co po rozprężać, co prawda moje rozwiązanie kłopotliwe ale "czystsze" i bardziej "kontrolowana" .
Nie lepiej zapłacić, jak się coś popsuło?
Masz takie umiejętności, że spodziewasz się, że właściciele mieszkania się nie zorientują, że tam była demolka?
Zrób dziurę na wylot i powiedz że to wejście dla kota. A tak na serio kup nowe cena 200-300 zł w markecie
JA miałem podobnie tylko, że chodziło o drzwi kuchenne. Zamówiłem bardzo fajne drzwi ze strony http://www.klaczak.com.pl/oferta/drzwi/przesuwne Drzwi okazały się strzałem w 10. Oszczędziłem sporo miejsca i wszyscy zachwalali ich wygląd ale niestety do czasu. Na pierwszej wizycie rodziców zostały zniszczone. Okazało się, że były tak ładne, że buldog moich rodziców nie mógł się od nich odczepić i to dosłownie. Wbił się w nie swoim wielkim pyskiem i można powiedzieć, że wylądował w kuchni. Mówię wam dramat.
nie da rady chyba zrobić tego tak by nie było widać Wink

this contact form
nie ma opcji naprawy, niestety widzę liche drzwi. Jak już inwestujesz to kup z firmy Barausse, to włoska firma. Chociaż na wynajem to tez bym chyba jakieś tanie kupował. Barausse jest firmą prestigową, mają swietne drzwi o ościeżnicach ukrytych Sekret, świetnie to wygląda, to tak na przyszłość jakbyś wybierał drzwi do własnego M. Pozdro gościu!
Nie chcę cię martwić ale moim zdaniem co byś nie zrobił nie będzie dobrze... lepiej pomyśleć o zakupie nowych drzwi, tym razem może przekonasz się do drewnianych tak ja ja kilka lat temu.
http://www.lizurej.pl/product_type/drzwi-zewnetrzne/
Przekierowanie